Chip Tuning Toyota Camry (VIII) 2011-18
2011–2018 · 13 motor · +18 ile +30 HP arası
Toyota Camry VIII: 13 motor — 13 benzinli. Güç artışı +18 ile +30 HP arasında, tork artışı en fazla +42 Nm. GAN GA+ fiyatı 189 EUR’dan başlıyor.
Tüm Toyota Camry VIII motorları: kesin güç artışı değerleri
Her modül için fabrika gücü, GAN ile güç, artış ve fiyat.
| Motor | Fabrika → GAN ile | Artış | Tuning modülleri ve fiyatlar | |
|---|---|---|---|---|
| Benzin · 13 motor | ||||
| 3.5i249 HP / 346 Nm | +30 HP+42 Nm |
GA — 199 EUR · 279 HP GA+ — 199 EUR · 279 HP |
Seçin → | |
| 2.5h200 HP / 213 Nm | +24 HP+26 Nm |
GA — 199 EUR · 224 HP GA+ — 199 EUR · 224 HP |
Seçin → | |
| 2.5i181 HP / 231 Nm | +22 HP+28 Nm |
GA — 189 EUR · 203 HP GA+ — 189 EUR · 203 HP |
Seçin → | |
| 3.5i275 HP / 346 Nm | +22 HP+28 Nm |
GA — 199 EUR · 297 HP GA+ — 199 EUR · 297 HP |
Seçin → | |
| 3.5i277 HP / 346 Nm | +22 HP+28 Nm |
GA — 199 EUR · 299 HP GA+ — 199 EUR · 299 HP |
Seçin → | |
| 2.0i178 HP / 210 Nm | +21 HP+25 Nm |
GA — 189 EUR · 199 HP GA+ — 189 EUR · 199 HP |
Seçin → | |
| 2.5i178 HP / 170 Nm | +21 HP+20 Nm |
GA — 189 EUR · 199 HP GA+ — 189 EUR · 199 HP |
Seçin → | |
| 3.5i268 HP / 248 Nm | +21 HP+20 Nm |
GA — 199 EUR · 289 HP GA+ — 199 EUR · 289 HP |
Seçin → | |
| 2.0i165 HP / 199 Nm | +20 HP+24 Nm |
GA — 189 EUR · 185 HP GA+ — 189 EUR · 185 HP |
Seçin → | |
| 2.5h160 HP / 213 Nm | +19 HP+26 Nm |
GA — 189 EUR · 179 HP GA+ — 189 EUR · 179 HP |
Seçin → | |
| 2.0i148 HP / 190 Nm | +18 HP+23 Nm |
GA — 189 EUR · 166 HP GA+ — 189 EUR · 166 HP |
Seçin → | |
| 2.0i150 HP / 199 Nm | +18 HP+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 HP GA+ — 189 EUR · 168 HP |
Seçin → | |
| 2.5h154 HP / 187 Nm | +18 HP+22 Nm |
GA — 189 EUR · 172 HP GA+ — 189 EUR · 172 HP |
Seçin → | |
Her motorun kendi tuning modülü vardır: GAN GT / GTL veya GAN GA / GA+. Fiyatlar tuning modülü başınadır ve güncel indirimi içerir.
Hangi motora sahip olduğunuzdan emin değil misiniz?
Arkadaki model yazısı yeterli değil: bu nesilde aynı motor tanımı farklı güç değerleriyle sunuldu ve her birinin kendi kalibrasyonu var. Ruhsatınızdaki güç değerini kontrol edin ve ilgili satırı bulun.
Aynı model yazısı, bu nesilde farklı fabrika güç değerleri:
Toyota Camry VIII tuning: neler değişir
ECU remap yapmadan ve parça değiştirmeden daha fazla güç ve tork. Tuning modülü yalnızca motor sensörlerinin sinyallerini düzenler. Aracınızın fabrika garantisi korunur: ECU yazılımı hiçbir zaman değişmez ve modül istediğiniz zaman sökülebilir.
- Bluetoothakıllı telefondan mod kontrolü
- 18 haritamotorunuza özel ince ayar

- 15 dakikafabrika konnektörlerine takılır
- IP67su ve toz koruması
- +30 HPbu nesilde en yüksek değer
3.5i 249 HP → 279 HP. Diğer motorlarda artış +18 HP’den başlıyor; her motorun değeri tabloda.
- %30’a kadardaha fazla güç
GAN GT: %30’a kadar, GAN GTL: %25’e kadar, GAN GA+: %12’ye kadar.
- GAN APPakıllı telefondan güç kontrolü
GAN uygulamasında SPORT, DYNAMIC, ECO ve STOCK modları.
- 50 gündeneme hakkı
Daha fazla güç ya da paranız iade (kargo bedeli hariç).
Chip tuning Toyota Camry VIII: sorular
Toyota Camry VIII için hangi tuning modülüne ihtiyacım var?
Bu nesildeki tüm motorlar atmosferik, bu nedenle GAN GA veya GAN GA+ gerekir. Motorunuzu yukarıdaki tabloda bulun: her satırda modül ve fiyat gösterilir.
Tuning modülü, Stage 1 ile aynı şey mi?
Tam olarak değil. Stage 1 genellikle parça değiştirmeden yapılan bir ECU remap’i ifade eder. Tuning modülü de parça değiştirmeden çalışır, ancak ECU yazılımını değiştirmez: sensör sinyallerini düzenler, birkaç dakikada iz bırakmadan sökülür ve uygulamadaki OFF tuşu fabrika ayarlarını geri getirir.