Chiptuning Alfa Romeo Giulietta
18 motorů · od +31 do +65 k
Alfa Romeo Giulietta: 18 motorů — 9 benzínových a 9 naftových. Navýšení výkonu činí od +31 do +65 k, kroutícího momentu až 97 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
Všechny motory Alfa Romeo Giulietta: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 9 motorů | ||||
| 2.0 JTDM175 k / 350 Nm | +50 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 218 k GT — 399 EUR · 225 k |
Vybrat → | |
| 2.0 JTDM170 k / 350 Nm | +48 k+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.0 JTDM163 k / 340 Nm | +47 k+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 2.0 JTDM150 k / 320 Nm | +43 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.0 JTDM140 k / 350 Nm | +41 k+95 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.0 JTDM136 k / 350 Nm | +40 k+95 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 1.6 JTDM120 k / 280 Nm | +36 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.6 JTDM116 k / 300 Nm | +35 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 1.6 JTDM105 k / 320 Nm | +31 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 9 motorů | ||||
| 1.8 TBi241 k / 350 Nm | +65 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 296 k GT — 399 EUR · 306 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TBi235 k / 340 Nm | +64 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 289 k GT — 399 EUR · 299 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TBi230 k / 300 Nm | +63 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 k GT — 399 EUR · 293 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB170 k / 250 Nm | +48 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB163 k / 250 Nm | +47 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB150 k / 230 Nm | +43 k+69 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB120 k / 206 Nm | +36 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB116 k / 206 Nm | +35 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TB105 k / 206 Nm | +31 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Alfa Romeo Giulietta: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +65 knejlepší v této generaci
1.8 TBi 241 k → 306 k. Ostatní motory získají od +31 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +97 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +85 do +97 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Alfa Romeo Giulietta: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Alfa Romeo Giulietta: Quadrifoglio Verde, nebo 1.4 MultiAir
Giulietta Quadrifoglio Verde s 240 k a Giulietta 1.4 MultiAir se 170 k jsou ve výrobním výkonu daleko od sebe, přesto má každá vlastní hodnoty tuningového modulu GAN GT. Sportovní verze používá benzínový motor 1.75 TBi, v katalogu označený jako 1.8 TBi; od roku 2010 měl 235 k a od roku 2014 výkon 240 k. Protože motor QV existoval ve dvou výkonových stupních, katalog zahrnuje oba. V katalogu mají 235 k a 241 k.
Motor MultiAir se 150 k má v katalogu kroutící moment 230 Nm a verze se 170 k má 250 Nm. Základní motor 1.4 TB bez MultiAir má 120 k a kroutící moment 206 Nm a zůstal v nabídce do konce výroby v prosinci 2020. Které hodnoty platí pro váš vůz, poznáte podle motoru a jeho výkonu.
Diesely a rok výroby vašeho vozu
Motor 1.6 JTDM měl 105 k od roku 2010 a 120 k od roku 2015. Motor 2.0 JTDM se prodával se 140, 150, 170 a 175 k, vše jsou různé kalibrace téhož motoru. Každá kalibrace patří k určitým letům, proto ověřte, kdy byl váš vůz vyroben.
Benzínové vozy tvořily v Německu zhruba tři čtvrtiny registrací Giulietty a diesely zhruba čtvrtinu. Benzínový motor 1.4 se 105 k byl vyřazen z nabídky s faceliftem v roce 2016. Od modelového roku 2019 zůstaly jen tři motory: 1.4 TB 120, 1.6 JTDM 120 a 2.0 JTDM 170.
Chiptuning Alfa Romeo Giulietta: otázky
O kolik více výkonu získá Giulietta QV a 1.4 MultiAir 170?
S modulem GAN GT stoupne u verze QV s 235 k výkon na 299 k a kroutící moment na 433 Nm, u verze MultiAir se 170 k výkon na 218 k a kroutící moment na 325 Nm. Oba jsou turbomotory a modul GAN GT u takových motorů nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tyto typy motorů, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Jaké hodnoty modulu GAN GT platí pro Giuliettu QV s 235 nebo 240 k?
Rozhoduje datum výroby: do roku 2014 měl motor 235 k, poté 240 k.
Kterou z verzí Giulietty 2.0 JTDM se 140, 150, 170 a 175 k mám?
Přiřaďte výkon k roku výroby, protože jeden diesel se prodával ve čtyřech výkonech. Pro každý ze čtyř výkonů jsou v katalogu hodnoty modulu GAN GT.
Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u modelu Alfa Romeo Giulietta?
Na rozdíl od přeprogramování řídící jednotky (remap), které přepisuje původní software, se powerbox zapojuje mezi snímače motoru a řídící jednotku a upravuje jejich signály. Modul se sejme přibližně za minutu a po jeho sejmutí nezůstávají žádné stopy. Záruka výrobce vozidla zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul lze kdykoli sejmout.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.