Chiptuning BMW X1 E84 (2009–2015)
14 motorů · od +18 do +52 k
BMW X1 E84: 14 motorů — 6 benzínových a 8 naftových. Navýšení výkonu činí od +18 do +52 k, kroutícího momentu až 113 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory BMW X1 E84: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| sDrive20d Efficient Dynamics Edition163 k / 380 Nm | +47 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| sDrive20d/xDrive20d177 k / 350 Nm | +41 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| xDrive23d204 k / 400 Nm | +41 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 239 k GT — 399 EUR · 245 k |
Vybrat → | |
| sDrive18d136 k / 300 Nm | +40 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| sDrive18d/xDrive18d143 k / 320 Nm | +34 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 k GT — 329 EUR · 177 k |
Vybrat → | |
| xDrive20d184 k / 380 Nm | +34 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 213 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| xDrive25d218 k / 450 Nm | +27 k+113 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 k GT — 399 EUR · 245 k |
Vybrat → | |
| sDrive16d116 k / 260 Nm | +24 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 136 k GT — 329 EUR · 140 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 6 motorů | ||||
| 35i (sensor1)306 k / 400 Nm | +52 k+68 Nm |
GTL — 279 EUR · 349 k GT — 459 EUR · 358 k |
Vybrat → | |
| 35i (sensor2)306 k / 400 Nm | +52 k+68 Nm |
GTL — 279 EUR · 349 k GT — 459 EUR · 358 k |
Vybrat → | |
| xDrive25i218 k / 280 Nm | +26 k+34 Nm |
GA — 199 EUR · 244 k GA+ — 199 EUR · 244 k |
Vybrat → | |
| xDrive28i258 k / 310 Nm | +21 k+25 Nm |
GA — 199 EUR · 279 k GA+ — 199 EUR · 279 k |
Vybrat → | |
| xDrive28i265 k / 310 Nm | +21 k+25 Nm |
GA — 199 EUR · 286 k GA+ — 199 EUR · 286 k |
Vybrat → | |
| sDrive18i150 k / 200 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning BMW X1 E84: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +52 knejlepší v této generaci
35i (sensor1) 306 k → 358 k. Ostatní motory získají od +18 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +113 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +81 do +113 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 4 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning BMW X1 E84: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz BMW X1 E84?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.