Chiptuning BMW X4 F26 (2014–2018)
12 motorů · od +35 do +77 k
BMW X4 F26: 12 motorů — 4 benzínové a 8 naftových. Navýšení výkonu činí od +35 do +77 k, kroutícího momentu až 138 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR.
Všechny motory BMW X4 F26: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| 30d277 k / 560 Nm | +72 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 338 k GT — 399 EUR · 349 k |
Vybrat → | |
| 30d249 k / 560 Nm | +67 k+129 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| xDrive30d258 k / 560 Nm | +56 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 314 k |
Vybrat → | |
| 30d286 k / 580 Nm | +50 k+131 Nm |
GTL — 249 EUR · 329 k GT — 399 EUR · 336 k |
Vybrat → | |
| xDrive35d313 k / 630 Nm | +49 k+138 Nm |
GTL — 279 EUR · 355 k GT — 459 EUR · 362 k |
Vybrat → | |
| 20d163 k / 400 Nm | +47 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 30d211 k / 410 Nm | +38 k+129 Nm |
GTL — 249 EUR · 243 k GT — 399 EUR · 249 k |
Vybrat → | |
| xDrive20d190 k / 400 Nm | +35 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 225 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 4 motory | ||||
| xDrive35i (sensor1)306 k / 400 Nm | +77 k+105 Nm |
GTL — 279 EUR · 371 k GT — 459 EUR · 383 k |
Vybrat → | |
| xDrive35i (sensor2)306 k / 400 Nm | +77 k+105 Nm |
GTL — 279 EUR · 371 k GT — 459 EUR · 383 k |
Vybrat → | |
| 40i360 k / 465 Nm | +69 k+78 Nm |
GTL — 279 EUR · 419 k GT — 459 EUR · 429 k |
Vybrat → | |
| 40i340 k / 450 Nm | +58 k+77 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 k GT — 459 EUR · 398 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning BMW X4 F26: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +77 knejlepší v této generaci
xDrive35i (sensor1) 306 k → 383 k. Ostatní motory získají od +35 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +138 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +95 do +138 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning BMW X4 F26: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz BMW X4 F26?
Všechny motory této generace jsou přeplňované, proto potřebujete GAN GT nebo GAN GTL. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.