Chiptuning Chrysler Pacifica
4 motory · od +20 do +26 k
Chrysler Pacifica: 4 motory — 4 benzínové. Navýšení výkonu činí od +20 do +26 k, kroutícího momentu až 39 Nm. GAN GA+ od 199 EUR.
Všechny motory Chrysler Pacifica: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 4 motory | ||||
| 3.8i218 k / 323 Nm | +26 k+39 Nm |
GA — 199 EUR · 244 k GA+ — 199 EUR · 244 k |
Vybrat → | |
| 3.6i291 k / 355 Nm | +23 k+28 Nm |
GA — 199 EUR · 314 k GA+ — 199 EUR · 314 k |
Vybrat → | |
| 3.5i253 k / 339 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 273 k GA+ — 199 EUR · 273 k |
Vybrat → | |
| 4.0i255 k / 373 Nm | +20 k+30 Nm |
GA — 199 EUR · 275 k GA+ — 199 EUR · 275 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Svůj motor poznáte podle výkonu uvedeného v osvědčení o registraci vozidla: každá verze má vlastní kalibraci modulu.
Chiptuning Chrysler Pacifica: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +26 knejlepší v této generaci
3.8i 218 k → 244 k. Ostatní motory získají od +20 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chrysler Pacifica: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Chrysler Pacifica: když předjíždění trvá příliš dlouho
Předjíždění na dvouproudé silnici s celou rodinou na palubě je místo, kde první generace Pacifiky ukazuje svou hmotnost. Šestimístný crossover váží asi dvě tuny a motor V6 3.5 s čtyřstupňovým automatem uvádí tuto hmotnost do pohybu pomalu. Jméno Pacifica nosily dva velmi odlišné vozy, proto je prvním krokem u powerboxu, tedy tuningového modulu, ujasnit si, který z nich máte.
Crossover se vyráběl v letech 2003 až 2007 a prodával se do modelového roku 2008; k evropským kupujícím se dostalo jen malé množství, většinou jako dovoz. Motor V6 4.0 se šestistupňovým automatem přišel s modelovým rokem 2007. Motory 3.5 a 4.0 jsou v katalogu samostatně a oba pracují s tuningovým modulem GAN GA+.
Tři motory V6
Během života modelu se nabízely tři motory V6: 3.5, 3.8 pro základní vůz s pohonem předních kol a 4.0 od faceliftu. Motor 4.0 nahradil motor 3.5 v roce 2007 spolu s novými světlomety a mřížkou se třemi lamelami. V katalogu je 3.5i s 253 k a 339 Nm, 3.8i s 218 k a 4.0i s 255 k. Všechny tři jsou atmosférické motory V6 a všechny tři pracují s modulem GAN GA+.
Minivan se stejným jménem
Minivan prodávaný jako Pacifica od modelového roku 2017 je zcela jiný vůz s motorem 3.6 V6. Vyráběl se pro Severní Ameriku a do Evropy se dostává hlavně jako dovoz. Motor 3.6i s 291 k a 355 Nm, který je v katalogu, patří tomuto minivanu, nikoli crossoveru z let 2003–2008.
Chiptuning Chrysler Pacifica: otázky
Chrysler Pacifica s motorem V6 3.5, nebo 4.0: jak je rozeznám?
Řiďte se motorem: V6 3.5 je v katalogu jako 3.5i s 253 k a 339 Nm a V6 4.0 jako 4.0i s 255 k. Vozy po faceliftu z roku 2007 mají motor 4.0 a šestistupňový automat.
O kolik více výkonu dá Pacifice 4.0 powerbox?
S modulem GAN GA+ výkon motoru 4.0i stoupne z 255 na 275 k. Řada GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu u atmosférického V6. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Existuje modul pro Pacificu s motorem 3.8 a pohonem předních kol?
Ano, motor V6 3.8 s 218 k je v katalogu samostatně a pracuje s modulem GAN GA+. Byl základním motorem vozu s pohonem předních kol od modelového roku 2005.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.