Chiptuning DS6
4 motory · od +35 do +43 k
DS DS6: 4 motory — 4 benzínové. Navýšení výkonu činí od +35 do +43 k, kroutícího momentu až 59 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR.
Všechny motory DS DS6: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 4 motory | ||||
| 1.8 T204 k / 280 Nm | +43 k+59 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 k GT — 399 EUR · 247 k |
Vybrat → | |
| 1.6 T (sensor1)200 k / 275 Nm | +42 k+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| 1.6 T (sensor2)200 k / 275 Nm | +42 k+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| 1.6 T167 k / 245 Nm | +35 k+51 Nm |
GTL — 249 EUR · 197 k GT — 399 EUR · 202 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Svůj motor poznáte podle výkonu uvedeného v osvědčení o registraci vozidla: každá verze má vlastní kalibraci modulu.
Chiptuning DS DS6: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +43 knejlepší v této generaci
1.8 T 204 k → 247 k. Ostatní motory získají od +35 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning DS DS6: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz DS DS6?
Všechny motory této generace jsou přeplňované, proto potřebujete GAN GT nebo GAN GTL. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.