Chiptuning Ford S-Max I (2006–2015)
20 motorů · od +17 do +65 k
Ford S-Max I: 20 motorů — 7 benzínových a 13 naftových. Navýšení výkonu činí od +17 do +65 k, kroutícího momentu až 108 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Ford S-Max I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 13 motorů | ||||
| 2.2 TDCi200 k / 420 Nm | +56 k+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 248 k GT — 399 EUR · 256 k |
Vybrat → | |
| 2.2 TDCi175 k / 400 Nm | +50 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 218 k GT — 399 EUR · 225 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi140 k / 320 Nm | +41 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi131 k / 320 Nm | +39 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TDCi125 k / 320 Nm | +37 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCi116 k / 270 Nm | +35 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi116 k / 300 Nm | +35 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TDCi116 k / 320 Nm | +34 k+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 k GT — 329 EUR · 150 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi110 k / 275 Nm | +32 k+80 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TDCi101 k / 280 Nm | +30 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 131 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCi95 k / 230 Nm | +28 k+67 Nm |
GTL — 219 EUR · 119 k GT — 329 EUR · 123 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi163 k / 340 Nm | +27 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 186 k GT — 399 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 7 motorů | ||||
| 2.0 EcoBoost239 k / 340 Nm | +65 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 294 k GT — 399 EUR · 304 k |
Vybrat → | |
| Duratec 2.5220 k / 320 Nm | +61 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 272 k GT — 399 EUR · 281 k |
Vybrat → | |
| 2.0 EcoBoost203 k / 300 Nm | +57 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 251 k GT — 399 EUR · 260 k |
Vybrat → | |
| 2.0 EcoBoost199 k / 300 Nm | +56 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 247 k GT — 399 EUR · 255 k |
Vybrat → | |
| 1.6 EcoBoost160 k / 240 Nm | +46 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 2.3i161 k / 208 Nm | +19 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 180 k GA+ — 189 EUR · 180 k |
Vybrat → | |
| 2.0i145 k / 190 Nm | +17 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 162 k GA+ — 189 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Ford S-Max I: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +65 knejlepší v této generaci
2.0 EcoBoost 239 k → 304 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +108 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +50 do +108 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Ford S-Max I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Ford S-Max I?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.