Chiptuning Geely Emgrand
14 motorů · od +12 do +23 k
Geely Emgrand: 14 motorů — 14 benzínových. Navýšení výkonu činí od +12 do +23 k, kroutícího momentu až 27 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Geely Emgrand: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 14 motorů | ||||
| GT 3.5i285 k / 326 Nm | +23 k+26 Nm |
GA — 199 EUR · 308 k GA+ — 199 EUR · 308 k |
Vybrat → | |
| 2.4i160 k / 220 Nm | +19 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 179 k GA+ — 189 EUR · 179 k |
Vybrat → | |
| GT 2.4i160 k / 210 Nm | +19 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 179 k GA+ — 189 EUR · 179 k |
Vybrat → | |
| GT 2.4i148 k / 215 Nm | +18 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 166 k GA+ — 189 EUR · 166 k |
Vybrat → | |
| Sport 2.4i150 k / 225 Nm | +18 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i139 k / 170 Nm | +17 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 156 k GA+ — 189 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 2.0i139 k / 178 Nm | +17 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 156 k GA+ — 189 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 2.0i139 k / 191 Nm | +17 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 156 k GA+ — 189 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.8i131 k / 170 Nm | +16 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.8i137 k / 172 Nm | +16 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 153 k GA+ — 189 EUR · 153 k |
Vybrat → | |
| 1.5i122 k / 152 Nm | +15 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 137 k GA+ — 189 EUR · 137 k |
Vybrat → | |
| 1.8i127 k / 162 Nm | +15 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 142 k GA+ — 189 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 1.5i109 k / 138 Nm | +13 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 122 k GA+ — 189 EUR · 122 k |
Vybrat → | |
| 1.5i98 k / 126 Nm | +12 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 110 k GA+ — 189 EUR · 110 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Geely Emgrand: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +23 knejlepší v této generaci
GAN GT 3.5i 285 k → 308 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Geely Emgrand: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Emgrand EC7: vůz z jiných trhů
Geely plánovala prodávat Emgrand EC7 ve Velké Británii v roce 2012, ale uvedení bylo pozastaveno a vůz se nikdy nedostal do EU ani do Velké Británie. Tuning Geely Emgrand pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, je otázkou vozů z jiných trhů, vybavených motory Mitsubishi 1.5 a 1.8 a od roku 2014 motorem 1.3 s turbem. Tato stránka se týká motorů 1.5i a 1.8i vozu EC7, které pracují s tuningovým modulem GAN GA+ s navýšením výkonu až o 12 %.
Motor 1.3 s turbem od roku 2014 v katalogu není. Čtvrtá generace, SS11 z roku 2021, se také neprodává v EU ani ve Velké Británii.
Chiptuning Geely Emgrand: otázky
Co přidá chiptuning Geely Emgrand k motoru 1.8i se 137 k?
Sériově má motor 1.8i výkon 137 k a kroutící moment 172 Nm, s modulem GAN GA+ dosáhne 153 k a 193 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Je v katalogu i Emgrand SS11 s přeplňovaným motorem?
Ne. Proton vyrábí svůj model S70 na platformě SS11 s motorem 1.5 s turbem o výkonu 150 k, ale katalog pro Emgrand žádný motor s turbem neobsahuje.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.