Chiptuning Holden Commodore
21 motorů · od +20 do +40 k
Holden Commodore: 21 motorů — 21 benzínových. Navýšení výkonu činí od +20 do +40 k, kroutícího momentu až 51 Nm. GAN GA+ od 199 EUR.
Všechny motory Holden Commodore: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 21 motorů | ||||
| 7.0i503 k / 640 Nm | +40 k+51 Nm |
GA — 219 EUR · 543 k GA+ — 219 EUR · 543 k |
Vybrat → | |
| Clubsport R8 Tourer 6.2i436 k / 550 Nm | +35 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 471 k GA+ — 219 EUR · 471 k |
Vybrat → | |
| GTS 6.2i436 k / 550 Nm | +35 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 471 k GA+ — 219 EUR · 471 k |
Vybrat → | |
| Senator 6.2i436 k / 550 Nm | +35 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 471 k GA+ — 219 EUR · 471 k |
Vybrat → | |
| Clubsport R8 6.2i425 k / 550 Nm | +34 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 459 k GA+ — 219 EUR · 459 k |
Vybrat → | |
| Clubsport R8 Tourer 6.2i425 k / 550 Nm | +34 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 459 k GA+ — 219 EUR · 459 k |
Vybrat → | |
| GTS 6.0i412 k / 550 Nm | +33 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 445 k GA+ — 219 EUR · 445 k |
Vybrat → | |
| Senator 6.0i412 k / 550 Nm | +33 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 445 k GA+ — 219 EUR · 445 k |
Vybrat → | |
| Clubsport 6.0i398 k / 530 Nm | +32 k+42 Nm |
GA — 219 EUR · 430 k GA+ — 219 EUR · 430 k |
Vybrat → | |
| SV6 6.0i398 k / 530 Nm | +32 k+42 Nm |
GA — 219 EUR · 430 k GA+ — 219 EUR · 430 k |
Vybrat → | |
| Senator 6.0i398 k / 530 Nm | +32 k+42 Nm |
GA — 219 EUR · 430 k GA+ — 219 EUR · 430 k |
Vybrat → | |
| 5.7i382 k / 510 Nm | +31 k+41 Nm |
GA — 219 EUR · 413 k GA+ — 219 EUR · 413 k |
Vybrat → | |
| VE ss 6.0362 k / 530 Nm | +29 k+42 Nm |
GA — 219 EUR · 391 k GA+ — 219 EUR · 391 k |
Vybrat → | |
| Executive 3.6i231 k / 335 Nm | +28 k+40 Nm |
GA — 199 EUR · 259 k GA+ — 199 EUR · 259 k |
Vybrat → | |
| Executive 3.6i235 k / 335 Nm | +28 k+40 Nm |
GA — 199 EUR · 263 k GA+ — 199 EUR · 263 k |
Vybrat → | |
| Lumina 3.6i235 k / 320 Nm | +28 k+38 Nm |
GA — 199 EUR · 263 k GA+ — 199 EUR · 263 k |
Vybrat → | |
| Clubsport 5.7i335 k / 473 Nm | +27 k+38 Nm |
GA — 219 EUR · 362 k GA+ — 219 EUR · 362 k |
Vybrat → | |
| SS 5.7i335 k / 470 Nm | +27 k+38 Nm |
GA — 219 EUR · 362 k GA+ — 219 EUR · 362 k |
Vybrat → | |
| SS 5.7i328 k / 465 Nm | +26 k+37 Nm |
GA — 219 EUR · 354 k GA+ — 219 EUR · 354 k |
Vybrat → | |
| SV6 3.6i282 k / 350 Nm | +23 k+28 Nm |
GA — 199 EUR · 305 k GA+ — 199 EUR · 305 k |
Vybrat → | |
| SV6 3.6i255 k / 340 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 275 k GA+ — 199 EUR · 275 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Holden Commodore: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +40 knejlepší v této generaci
7.0i 503 k → 543 k. Ostatní motory získají od +20 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Holden Commodore: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Holden Commodore: australský vůz a jeho britský dvojník
Tuning Holden Commodore pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, vyžaduje upřímný úvod: Commodore se v Evropě pod tímto názvem nikdy neprodával. Ve Spojeném království byl jeho verzí s řízením vpravo v letech 2007–2017 Vauxhall VXR8 s motory 6.0 a 6.2 V8 a od roku 2013 s kompresorovým 6.2 LSA. Commodore ZB z let 2018–2020 je Opel Insignia B vyráběný v Rüsselsheimu.
Katalog zahrnuje australské motory, například 3.6 SIDI V6 s 282 k a 6.0 L98 V8 s 362 k. Pro oba je určen modul GAN GA+ s navýšením výkonu až o 12 %. Mezi australská označení patří VE, VT a SV6.
Chiptuning Holden Commodore: otázky
Co přidá modul GAN GA+ motoru 6.0 V8 u modelu Holden VE SS?
S modulem GAN GA+ se motor 6.0 L98 dostane ze 362 k a 530 Nm na 391 k a 572 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Je SV6 3.6 SIDI s 282 k totéž co SV6 s 255 k?
Ne. Motor SIDI s 282 k se vyráběl v letech 2009 a 2010, zatímco SV6 s 255 k má starší motor Alloytec, takže každý má pro modul GAN GA+ vlastní verzi.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.