Chiptuning Hyundai H-1
13 motorů · od +21 do +48 k
Hyundai H-1: 13 motorů — 2 benzínové a 11 naftových. Navýšení výkonu činí od +21 do +48 k, kroutícího momentu až 114 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Hyundai H-1: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 11 motorů | ||||
| 2.5 CRDi (sensor1)170 k / 392 Nm | +48 k+103 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi (sensor2)170 k / 392 Nm | +48 k+103 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi145 k / 392 Nm | +42 k+114 Nm |
GTL — 219 EUR · 181 k GT — 329 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi140 k / 345 Nm | +41 k+100 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi (sensor1)136 k / 314 Nm | +40 k+88 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi (sensor2)136 k / 314 Nm | +40 k+88 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi (sensor1)174 k / 400 Nm | +37 k+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 k GT — 399 EUR · 211 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi (sensor2)174 k / 400 Nm | +37 k+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 k GT — 399 EUR · 211 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDI116 k / 343 Nm | +35 k+94 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi163 k / 390 Nm | +34 k+82 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 k GT — 399 EUR · 197 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CRDi110 k / 343 Nm | +33 k+94 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 143 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 2 motory | ||||
| 2.4i173 k / 227 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 194 k GA+ — 189 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 2.4i174 k / 228 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 195 k GA+ — 189 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Hyundai H-1: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +48 knejlepší v této generaci
2.5 CRDi (sensor1) 170 k → 218 k. Ostatní motory získají od +21 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +114 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +82 do +114 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Hyundai H-1: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Hyundai H-1?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.