Chiptuning Isuzu D-Max
6 motorů · od +9 do +50 k
Isuzu D-Max: 6 motorů — 2 benzínové a 4 naftové. Navýšení výkonu činí od +9 do +50 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Isuzu D-Max: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 4 motory | ||||
| 3.0 DI-D177 k / 380 Nm | +50 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 3.0 DI-D163 k / 360 Nm | +47 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 3.0 DI-D145 k / 294 Nm | +42 k+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 181 k GT — 329 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 2.5 DI-D136 k / 280 Nm | +40 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 2 motory | ||||
| 2.5 Ddi163 k / 400 Nm | +34 k+84 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 k GT — 399 EUR · 197 k |
Vybrat → | |
| 2.5 Ddi ->200678 k / 176 Nm | +9 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 87 k GA+ — 189 EUR · 87 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Isuzu D-Max: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +50 knejlepší v této generaci
3.0 DI-D 177 k → 227 k. Ostatní motory získají od +9 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +81 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 1 atmosférického motoru: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Isuzu D-Max: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Isuzu D-Max: nejdřív ověřte rok výroby
Motor vašeho vozu D-Max závisí na roce výroby: první generace, prodávaná ve Velké Británii do roku 2012 jako Rodeo, měla turbodiesel 2.5 nebo 3.0. Tady začíná tuning Isuzu D-Max powerboxem, tedy tuningovým modulem: po faceliftu v roce 2006 měla evropská nabídka motor 2.5 se 136 k a motor 3.0 se 163 k. Motor 2.5 z vozů z let 2003 až 2006 je v katalogu uveden jako 2.5 Ddi ->2006 s výkonem 78 k a kroutícím momentem 176 Nm a pro tento motor je určen modul GAN GA+; motor 3.0 z těchto let v katalogu není.
D-Max 2, prodávaný od června 2012, má pouze jeden motor, 2.5 s dvojitým přeplňováním o výkonu 163 k a kroutícím momentu 400 Nm. S modulem GAN GT pracují všechny tři motory. V roce 2017 přišel místo motoru 2.5 motor 1.9 Ddi se 164 k a třetí generace, v Evropě od roku 2020, používá také motor 1.9.
Chiptuning Isuzu D-Max: otázky
Co přidá zvýšení výkonu Isuzu D-Max motoru 2.5 s dvojitým přeplňováním a 163 k?
S modulem GAN GT výkon motoru 2.5 u D-Max 2 stoupne ze 163 na 197 k a kroutící moment ze 400 na 484 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
A co Isuzu D-Max s motorem 1.9 Ddi od roku 2017?
Motor 1.9 Ddi s výkonem 164 k a kroutícím momentem 360 Nm, ve faceliftovaném D-Max 2 i ve třetí generaci, není v katalogu.
Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u modelu Isuzu Dmax?
Přeprogramování řídící jednotky (remap) mění přímo původní software, zatímco modul GAN se zapojuje mezi snímače motoru a řídící jednotku a tento software ponechává nedotčený. Záruka výrobce vozidla zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul lze kdykoli sejmout.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.