Chiptuning KIA Magentis II (2006–2010)
13 motorů · od +16 do +43 k
Kia Magentis II: 13 motorů — 10 benzínových a 3 naftové. Navýšení výkonu činí od +16 do +43 k, kroutícího momentu až 89 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Kia Magentis II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 3 motory | ||||
| 2.0 CRDi150 k / 305 Nm | +43 k+86 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CRDi140 k / 305 Nm | +41 k+86 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CRDi136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 10 motorů | ||||
| 2.4i GDI200 k / 250 Nm | +24 k+30 Nm |
GA — 199 EUR · 224 k GA+ — 199 EUR · 224 k |
Vybrat → | |
| 2.7i188 k / 247 Nm | +23 k+30 Nm |
GA — 189 EUR · 211 k GA+ — 189 EUR · 211 k |
Vybrat → | |
| 2.7i193 k / 250 Nm | +23 k+30 Nm |
GA — 189 EUR · 216 k GA+ — 189 EUR · 216 k |
Vybrat → | |
| 2.0T274 k / 365 Nm | +22 k+29 Nm |
GA — 199 EUR · 296 k GA+ — 199 EUR · 296 k |
Vybrat → | |
| 2.4i175 k / 169 Nm | +21 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 196 k GA+ — 189 EUR · 196 k |
Vybrat → | |
| 2.0i164 k / 197 Nm | +20 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 184 k GA+ — 189 EUR · 184 k |
Vybrat → | |
| 2.5i168 k / 230 Nm | +20 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 188 k GA+ — 189 EUR · 188 k |
Vybrat → | |
| 2.0i150 k / 200 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i145 k / 189 Nm | +17 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 162 k GA+ — 189 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 2.0i136 k / 181 Nm | +16 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 152 k GA+ — 189 EUR · 152 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Kia Magentis II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +43 knejlepší v této generaci
2.0 CRDi 150 k → 193 k. Ostatní motory získají od +16 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +86 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 9 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Kia Magentis II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Kia Magentis II?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.