Chiptuning Land Rover Range Rover
22 motorů · od +23 do +94 k
Land Rover Range Rover: 22 motorů — 10 benzínových a 12 naftových. Navýšení výkonu činí od +23 do +94 k, kroutícího momentu až 140 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 199 EUR.
Všechny motory Land Rover Range Rover: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 12 motorů | ||||
| 5.0T V8 Supercharged551 k / 680 Nm | +94 k+116 Nm |
GTL — 379 EUR · 628 k GT — 519 EUR · 645 k |
Vybrat → | |
| 3.6 TDV8 (sensor1)272 k / 640 Nm | +71 k+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 k GT — 399 EUR · 343 k |
Vybrat → | |
| 3.6 TDV8 (sensor2)272 k / 640 Nm | +71 k+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 k GT — 399 EUR · 343 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6258 k / 600 Nm | +68 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 k GT — 399 EUR · 326 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6249 k / 600 Nm | +67 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6211 k / 600 Nm | +59 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 k GT — 399 EUR · 270 k |
Vybrat → | |
| 4.4 SDV8340 k / 700 Nm | +58 k+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 k GT — 459 EUR · 398 k |
Vybrat → | |
| 4.4 TDV8313 k / 700 Nm | +53 k+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 357 k GT — 459 EUR · 366 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6292 k / 600 Nm | +50 k+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 333 k GT — 399 EUR · 342 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6245 k / 600 Nm | +42 k+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 279 k GT — 399 EUR · 287 k |
Vybrat → | |
| 2.7 TDV6190 k / 440 Nm | +40 k+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6163 k / 390 Nm | +34 k+82 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 k GT — 399 EUR · 197 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 10 motorů | ||||
| 3.0 T380 k / 450 Nm | +76 k+90 Nm |
GTL — 279 EUR · 445 k GT — 459 EUR · 456 k |
Vybrat → | |
| 5.0T SC510 k / 625 Nm | +74 k+85 Nm |
GTL — 379 EUR · 573 k GT — 519 EUR · 584 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Kompressor340 k / 450 Nm | +69 k+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 k GT — 459 EUR · 409 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TD6177 k / 390 Nm | +37 k+82 Nm |
GTL — 249 EUR · 209 k GT — 399 EUR · 214 k |
Vybrat → | |
| 4.2T SC 2005-09396 k / 550 Nm | +32 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 428 k GA+ — 219 EUR · 428 k |
Vybrat → | |
| 5.0i375 k / 510 Nm | +30 k+41 Nm |
GA — 219 EUR · 405 k GA+ — 219 EUR · 405 k |
Vybrat → | |
| 4.6i226 k / 380 Nm | +27 k+46 Nm |
GA — 199 EUR · 253 k GA+ — 199 EUR · 253 k |
Vybrat → | |
| 4.6i218 k / 400 Nm | +26 k+48 Nm |
GA — 199 EUR · 244 k GA+ — 199 EUR · 244 k |
Vybrat → | |
| 4.4i306 k / 440 Nm | +24 k+35 Nm |
GA — 219 EUR · 330 k GA+ — 219 EUR · 330 k |
Vybrat → | |
| 4.4i286 k / 440 Nm | +23 k+35 Nm |
GA — 199 EUR · 309 k GA+ — 199 EUR · 309 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Land Rover Range Rover: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +94 knejlepší v této generaci
5.0T V8 Supercharged 551 k → 645 k. Ostatní motory získají od +23 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +140 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +82 do +140 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Land Rover Range Rover: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Range Rover: o motoru rozhoduje kód karoserie
Katalog vede P38A, L322 a L405 pod jedním názvem, a proto tuning Range Roveru pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, závisí na kódu karoserie. P38A z let 1994 až 2002 je druhá generace s benzínovými motory V8 Rover a dieselem BMW 2.5 TD o výkonu 136 k. L322 z let 2002 až 2012 měl do března 2006 motor BMW 3.0 Td6 se 177 k, poté 3.6 TDV8 s 272 k. Od července 2010 jej nahradil motor 4.4 TDV8 s 313 k.
Benzínová nabídka L322 sahá od motoru 4.4 V8 s 286 k a později 305 k (v katalogu uvedeno 306 k) po 4.2 V8 Supercharged s 396 k. Od srpna 2009 byl k dispozici také motor 5.0 V8 s 375 k a 5.0 V8 Supercharged s 510 k. Model L405 z let 2012 až 2021 má motory 3.0 TDV6 s 258 k, 3.0 SDV6 s 275 k a 4.4 SDV8 s 339 k; později přišly Ingenium D300 a D350. Jeho benzínová nabídka zahrnuje 3.0 V6 Supercharged se 340 nebo 380 k a 5.0 V8 Supercharged s 510 až 565 k.
Který modul GAN pasuje k jakému Range Roveru
Pro tuning Range Rover TDV6 a pro dieselové motory V8 je určen modul GAN GT: 3.0 Td6, 3.6 TDV8 a 4.4 TDV8 modelu L322 a 3.0 TDV6 a 4.4 SDV8 modelu L405. S modulem GAN GT pracují také motory 3.0 V6 a 5.0 V8 s kompresorem, zatímco motor 4.2 V8 Supercharged katalog spojuje s modulem GAN GA+. Motor 4.4 V8 s 286 a 306 k je atmosférický a používá modul GAN GA+. Range Rover Sport s kódy L320 a L494 je v katalogu samostatný model.
Chiptuning Land Rover Range Rover: otázky
Kolik výkonu navíc získá Range Rover L322 4.4 TDV8 díky powerboxu?
Motor 4.4 TDV8 s výkonem 313 k má kroutící moment 700 Nm; s modulem GAN GT dosáhne výkonu 366 k a kroutícího momentu 819 Nm. Motor 3.6 TDV8 s 272 k získá 71 k výkonu a 140 Nm kroutícího momentu a motor 3.0 Td6 se 177 k získá 37 k výkonu a 82 Nm kroutícího momentu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Kolik získají motory 3.0 TDV6 a 4.4 SDV8 modelu Range Rover L405?
Motor 3.0 TDV6 s 258 k získá 68 k výkonu a 134 Nm kroutícího momentu a motor 4.4 SDV8 s 339 k (v katalogu uvedeno 340 k) získá 58 k výkonu a 119 Nm kroutícího momentu.
Který modul se hodí pro Range Rover Vogue s kompresorovým V8?
Ve Velké Británii a v Evropě se vůz označuje také jako Range Rover Vogue; Vogue s motorem 5.0 V8 Supercharged používá modul GAN GT, zatímco 4.2 V8 Supercharged z let 2005 až 2009 pracuje s modulem GAN GA+. S modulem GAN GA+ získá motor 4.2 Supercharged s 396 k dalších 32 k výkonu a 44 Nm kroutícího momentu a s modulem GAN GT získá motor 5.0 Supercharged s 510 k dalších 74 k výkonu a 85 Nm kroutícího momentu.
Co přidá modul GAN GA+ motoru Range Rover 4.4 V8?
Motor BMW s 286 k získá 23 k výkonu a 35 Nm kroutícího momentu a motor Jaguar s 306 k získá 24 k výkonu a 35 Nm kroutícího momentu. Modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu, což je limit pro atmosférický motor V8.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.