Chiptuning Mitsubishi Galant IX (2004–2012)
8 motorů · od +17 do +30 k
Mitsubishi Galant IX: 8 motorů — 8 benzínových. Navýšení výkonu činí od +17 do +30 k, kroutícího momentu až 41 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Mitsubishi Galant IX: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 8 motorů | ||||
| 3.8i250 k / 329 Nm | +30 k+39 Nm |
GA — 199 EUR · 280 k GA+ — 199 EUR · 280 k |
Vybrat → | |
| 2.0T240 k / 343 Nm | +29 k+41 Nm |
GA — 199 EUR · 269 k GA+ — 199 EUR · 269 k |
Vybrat → | |
| 3.8i230 k / 250 Nm | +28 k+30 Nm |
GA — 199 EUR · 258 k GA+ — 199 EUR · 258 k |
Vybrat → | |
| 3.8i258 k / 329 Nm | +21 k+26 Nm |
GA — 199 EUR · 279 k GA+ — 199 EUR · 279 k |
Vybrat → | |
| 2.4i158 k / 213 Nm | +19 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 177 k GA+ — 189 EUR · 177 k |
Vybrat → | |
| 2.4i160 k / 212 Nm | +19 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 179 k GA+ — 189 EUR · 179 k |
Vybrat → | |
| 2.0i154 k / 198 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 172 k GA+ — 189 EUR · 172 k |
Vybrat → | |
| 1.8i139 k / 172 Nm | +17 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 156 k GA+ — 189 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Mitsubishi Galant IX: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +30 knejlepší v této generaci
3.8i 250 k → 280 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Mitsubishi Galant IX: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Mitsubishi Galant IX?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.