Chiptuning Nissan Note II (od 2012)
7 motorů · od +10 do +27 k
Nissan Note II: 7 motorů — 5 benzínových a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +10 do +27 k, kroutícího momentu až 60 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Nissan Note II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 motory | ||||
| 1.5 dCi (sensor1)90 k / 200 Nm | +27 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi (sensor2)90 k / 200 Nm | +27 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 5 motorů | ||||
| 1.6i138 k / 163 Nm | +17 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 155 k GA+ — 189 EUR · 155 k |
Vybrat → | |
| 1.6i109 k / 150 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 122 k GA+ — 189 EUR · 122 k |
Vybrat → | |
| 1.2i98 k / 142 Nm | +12 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 110 k GA+ — 189 EUR · 110 k |
Vybrat → | |
| 1.2h80 k / 110 Nm | +10 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| 1.2i80 k / 110 Nm | +10 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Nissan Note II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +27 knejlepší v této generaci
1.5 dCi (sensor1) 90 k → 117 k. Ostatní motory získají od +10 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +60 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +60 do +60 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Nissan Note II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Nissan Note II?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.