Chiptuning Opel Corsa D (2006–2014)
20 motorů · od +7 do +59 k
Opel Corsa D: 20 motorů — 13 benzínových a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +7 do +59 k, kroutícího momentu až 85 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Opel Corsa D: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 1.7 CDTI (sensor1)131 k / 300 Nm | +39 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
| 1.7 CDTI (sensor2)131 k / 300 Nm | +39 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
| 1.7 CDTI (sensor1)125 k / 280 Nm | +37 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.7 CDTI (sensor2)125 k / 280 Nm | +37 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.3 CDTI95 k / 190 Nm | +29 k+63 Nm |
GTL — 219 EUR · 120 k GT — 329 EUR · 124 k |
Vybrat → | |
| 1.3 CDTI90 k / 200 Nm | +27 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| 1.3 CDTI75 k / 170 Nm | +22 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 k GT — 329 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 13 motorů | ||||
| 1.6 Turbo OPC Nurburgring Edition211 k / 250 Nm | +59 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 k GT — 399 EUR · 270 k |
Vybrat → | |
| 1.6 Turbo OPC192 k / 230 Nm | +54 k+69 Nm |
GTL — 249 EUR · 238 k GT — 399 EUR · 246 k |
Vybrat → | |
| 1.6 Turbo GSI150 k / 210 Nm | +43 k+63 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 1.4 Turbo ecoFLEX120 k / 175 Nm | +36 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.4i100 k / 125 Nm | +12 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 112 k GA+ — 189 EUR · 112 k |
Vybrat → | |
| 1.4i ECOTEC100 k / 130 Nm | +12 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 112 k GA+ — 189 EUR · 112 k |
Vybrat → | |
| 1.4i ECOTEC90 k / 125 Nm | +11 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 101 k GA+ — 189 EUR · 101 k |
Vybrat → | |
| 1.2i ECOTEC80 k / 110 Nm | +10 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 90 k GA+ — 189 EUR · 90 k |
Vybrat → | |
| 1.2i ecoFLEX85 k / 115 Nm | +10 k+14 Nm |
GA — 189 EUR · 95 k GA+ — 189 EUR · 95 k |
Vybrat → | |
| 1.4i ECOTEC87 k / 130 Nm | +10 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 97 k GA+ — 189 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| 1.0i Ecotec65 k / 90 Nm | +8 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 73 k GA+ — 189 EUR · 73 k |
Vybrat → | |
| 1.2i ecoFLEX70 k / 115 Nm | +8 k+14 Nm |
GA — 189 EUR · 78 k GA+ — 189 EUR · 78 k |
Vybrat → | |
| 1.0i ECOTEC60 k / 88 Nm | +7 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 67 k GA+ — 189 EUR · 67 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Opel Corsa D: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +59 knejlepší v této generaci
1.6 Turbo OPC Nurburgring Edition 211 k → 270 k. Ostatní motory získají od +7 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +85 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +54 do +85 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 9 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Opel Corsa D: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Opel Corsa D: na prvním místě motory 1.2 a 1.4
Tuning Opel Corsa D se většinou týká dvou motorů, 1.2 a 1.4. Oba benzínové motory tvořily jádro nabídky, když se v říjnu 2006 začalo prodávat. Oba jsou atmosférické, takže pro každý z nich je určen powerbox, tedy tuningový modul GAN GA+.
U chip tuningu Corsy D 1.2 katalog zahrnuje verzi s výkonem 80 k a kroutícím momentem 110 Nm. Po aktualizaci v lednu 2010 se motor 1.2 nabízel i s 85 k; modul GAN GA+ zvýší jeho výkon na 95 k. U chip tuningu Corsy D 1.4 záleží na výkonu: 90 k do října 2009, 100 k od listopadu 2009 a 87 k od února 2010.
Diesely, přeplňované benziny a OPC
Pro motory 1.3 CDTI s 75, 90 a 95 k a 1.7 CDTI se 125 a 131 k je určen tuningový modul GAN GT. Totéž platí pro motor 1.4 Turbo ecoFLEX se 120 k, vyráběný od června 2012. Modul GAN GT se používá také u vozů s motorem 1.6 Turbo: GSi se 150 k, OPC s 192 k a Nürburgring Edition s 211 k.
Co říkají o GAN majitelé vozů Opel Corsa
teď má moje auto výkon, jaký si zaslouží. Než jsem měl GAN, přestávalo mi auto táhnout při 5000 ot./min a teď táhne až do červené. A když jsem vzal kamarády do auta, kvůli zátěži bylo hodně pomalé, ale teď zrychluje mnohem rychleji. A aplikace je velmi jednoduchá a můžete si vybrat z různých jízdních stylů. mám to moc…
Chiptuning Opel Corsa D: otázky
Kolik přidá chiptuning Opel Corsa D motoru 1.2 o výkonu 80 k?
Motor 1.2 o výkonu 80 k a kroutícím momentu 110 Nm dosáhne s modulem GAN GA+ výkonu 90 k a kroutícího momentu 123 Nm. Tři výkonové verze motoru 1.4 získají 10 až 12 k. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Je rozvodový řetěz slabým místem benzínových motorů Corsy D?
U benzínových motorů 1.0, 1.2 a 1.4 se může řetěz protáhnout u vozů používaných hlavně na krátké trasy; příznakem je chrastění při volnoběhu a při studeném startu. U motoru 1.4 je to vzácnější.
Kolik přidá modul GAN GT motoru Corsy D 1.3 CDTI?
Je to turbodiesel, proto se hodí modul GAN GT. Modul GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. U verze s 90 k činí navýšení podle katalogu 27 k výkonu a 60 Nm kroutícího momentu, u verze s 75 k je to 22 k výkonu a 54 Nm kroutícího momentu.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.