Renault
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Renault Captur

6 motorů · od +14 do +34 k

Vyberte motor pro svůj vůz Renault Captur
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Renault Captur: 6 motorů — 4 benzínové a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +14 do +34 k, kroutícího momentu až 72 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

6
motorů
4 benzín · 2 diesel
+34k
nejlepší v této generaci: 1.2T eTHP 116 → 150 k
rozpětí navýšení +14…+34 k
+72Nm
max. navýšení kroutícího momentu
1.5 dCi 110, GT
4
turbomotory
2 atmosférické — GA / GA+
Navýšení výkonu

Všechny motory Renault Captur: přesné navýšení

Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.

MotorPůvodní → s GANNavýšeníTuningové moduly a ceny
Diesel · 2 motory
1.5 dCi 110110 k / 260 Nm
110 k143 k / 332 Nm
+33 k+72 Nm
GTL — 219 EUR · 138 k
GT — 329 EUR · 143 k
Vybrat →
1.5 dCi 9090 k / 220 Nm
90 k117 k / 280 Nm
+27 k+60 Nm
GTL — 219 EUR · 113 k
GT — 329 EUR · 117 k
Vybrat →
Benzín · 4 motory
1.2T eTHP116 k / 190 Nm
116 k150 k / 245 Nm
+34 k+55 Nm
GTL — 219 EUR · 145 k
GT — 329 EUR · 150 k
Vybrat →
1.3T154 k / 270 Nm
154 k186 k / 327 Nm
+32 k+57 Nm
GTL — 249 EUR · 182 k
GT — 399 EUR · 186 k
Vybrat →
2.0i143 k / 195 Nm
143 k160 k / 218 Nm
+17 k+23 Nm
GA — 189 EUR · 160 k
GA+ — 189 EUR · 160 k
Vybrat →
1.6i114 k / 156 Nm
114 k128 k / 175 Nm
+14 k+19 Nm
GA — 189 EUR · 128 k
GA+ — 189 EUR · 128 k
Vybrat →
původní výkonnavýšení s GAN

Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.

Nevíte jistě, jaký motor máte?

Svůj motor poznáte podle výkonu uvedeného v osvědčení o registraci vozidla: každá verze má vlastní kalibraci modulu.

Tuningový modul GAN pro vůz Renault Captur

Chiptuning Renault Captur: co se změní

Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +34 knejlepší v této generaci

    1.2T eTHP 116 k → 150 k. Ostatní motory získají od +14 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.

  • +72 Nmu dieselů

    Diesely získají hlavně kroutící moment: od +60 do +72 Nm.

  • až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů

    U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Renault Captur
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Najděte svůj motor v tabulce
O generaci

Renault Captur: čím je tato generace výjimečná

Chiptuning Renault Captur: 0.9 TCe, TCe 120 a TCe 150 jsou tři různé motory

Tři válce, 898 cm³ a 90 k: to je 0.9 TCe. Tuning Renault Captur s powerboxem, tedy tuningovým modulem, začíná rozlišením tří benzínových motorů modelu Captur I. TCe 120 je čtyřválec o objemu 1,2 l (H5Ft) a TCe 150 je motor o objemu 1,3 l (H5Ht), který má od roku 2018 výkon 150 k. V katalogu je 1.2 TCe vedený jako 1.2T eTHP a pasuje k němu modul GAN GT.

Motor TCe 130 o objemu 1,3 l se do nabídky přidal v letech 2018–2019. Diesely jsou 1.5 dCi 90 s výkonem 90 k a kroutícím momentem 220 Nm a dCi 110 s výkonem 110 k a kroutícím momentem 260 Nm od roku 2015. Captur I (J87) přišel na trh v roce 2013, v roce 2017 prošel faceliftem a vyráběl se do roku 2019.

Captur 2 od roku 2019

Captur 2 následoval v roce 2019 a v roce 2024 prošel faceliftem. Jeho nabídka benzínových motorů sahá od 1.0 TCe s 91 k nebo 100 k po 1.3 TCe až se 160 k. Motor 1.3 TCe 155 z let 2020–2022 má kroutící moment 270 Nm a pro tento motor je v katalogu určen modul GAN GT. Diesel modelu Captur 2 je 1.5 Blue dCi se 115 k, nabízený v roce 2020.

Motor 1.5 Blue dCi 115 není v katalogu modelu Captur samostatně: stejný motor najdete jako dCi 115 u modelu Renault Mégane 4. Motor 1.0 TCe, mild hybridy a hybridy E-Tech v katalogu nejsou. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru. Pro všechny motory TCe a dCi modelu Captur z katalogu je určen modul GAN GT.

Otázky

Chiptuning Renault Captur: otázky

Je u Renault Captur v katalogu zahrnut i motor 0.9 TCe?

Motor 0.9 TCe není v katalogu modelu Captur samostatně: stejný motor najdete jako 0.9T u modelu Smart ForFour. Motory 0.9 TCe a TCe 120 jsou různé motory, tříválec a čtyřválec, takže údaje uvedené pro 1.2 TCe se na něj nevztahují.

Co přidá modul GAN GT Capturu 1.5 dCi ve verzi 90 a 110 k?

U motoru dCi 90 s kroutícím momentem 220 Nm stoupne s modulem výkon na 117 k a kroutící moment na 280 Nm, u dCi 110 s kroutícím momentem 260 Nm výkon na 143 k a kroutící moment na 332 Nm. U přeplňovaného dieselu nabízí modul GAN GT až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.

Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u modelu Captur dCi?

Modul se nachází mezi snímači motoru a řídící jednotkou (ECU), takže řídící jednotka dostává upravené signály. Přeprogramování (remap) přepisuje software, zatímco modul ponechává původní software, kontrolní součty a počítadlo flash beze změny. Po sejmutí modulu nezůstávají žádné stopy, protože se do řídící jednotky nic nezapisuje.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Renault Captur

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp