Chiptuning Renault Megane I (do 2003)
11 motorů · od +8 do +31 k
Renault Megane I: 11 motorů — 8 benzínových a 2 naftové a 1 hybridní. Navýšení výkonu činí od +8 do +31 k, kroutícího momentu až 65 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Renault Megane I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 motory | ||||
| 1.9 dCi102 k / 200 Nm | +31 k+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 128 k GT — 329 EUR · 133 k |
Vybrat → | |
| 1.9 dCi98 k / 200 Nm | +28 k+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 123 k GT — 329 EUR · 126 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 8 motorů | ||||
| 2.0i150 k / 185 Nm | +18 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 1.8i116 k / 158 Nm | +14 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| 2.0i113 k / 168 Nm | +14 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 127 k GA+ — 189 EUR · 127 k |
Vybrat → | |
| 1.6i107 k / 148 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 120 k GA+ — 189 EUR · 120 k |
Vybrat → | |
| 1.4i95 k / 127 Nm | +11 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 106 k GA+ — 189 EUR · 106 k |
Vybrat → | |
| 1.6i90 k / 124 Nm | +11 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 101 k GA+ — 189 EUR · 101 k |
Vybrat → | |
| 1.6i75 k / 130 Nm | +9 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.4i Eco (BA0T)70 k / 105 Nm | +8 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 78 k GA+ — 189 EUR · 78 k |
Vybrat → | |
| Hybrid · 1 motor | ||||
| 1.4 e (BA0E)75 k / 114 Nm | +9 k+14 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Renault Megane I: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +31 knejlepší v této generaci
1.9 dCi 102 k → 133 k. Ostatní motory získají od +8 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +65 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +58 do +65 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 8 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Renault Megane I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Renault Megane I?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.