Renault
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Renault Vel Satis

12 motorů · od +29 do +51 k

Vyberte motor pro svůj vůz Renault Vel Satis
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Renault Vel Satis: 12 motorů — 1 benzínový a 11 naftových. Navýšení výkonu činí od +29 do +51 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 199 EUR.

12
motorů
1 benzín · 11 diesel
+51k
nejlepší v této generaci: 3.0 dCi (sensor1) 181 → 232 k
rozpětí navýšení +29…+51 k
+105Nm
max. navýšení kroutícího momentu
3.0 dCi (sensor1), GT
11
turbomotorů
1 atmosférický — GA / GA+
Navýšení výkonu

Všechny motory Renault Vel Satis: přesné navýšení

Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.

MotorPůvodní → s GANNavýšeníTuningové moduly a ceny
Diesel · 11 motorů
3.0 dCi (sensor1)181 k / 400 Nm
181 k232 k / 505 Nm
+51 k+105 Nm
GTL — 249 EUR · 224 k
GT — 399 EUR · 232 k
Vybrat →
3.0 dCi (sensor2)181 k / 400 Nm
181 k232 k / 505 Nm
+51 k+105 Nm
GTL — 249 EUR · 224 k
GT — 399 EUR · 232 k
Vybrat →
3.0 dCi V6 (sensor1)177 k / 400 Nm
177 k227 k / 495 Nm
+50 k+95 Nm
GTL — 249 EUR · 220 k
GT — 399 EUR · 227 k
Vybrat →
3.0 dCi V6 (sensor2)177 k / 400 Nm
177 k227 k / 495 Nm
+50 k+95 Nm
GTL — 249 EUR · 220 k
GT — 399 EUR · 227 k
Vybrat →
2.0 dCi FAP173 k / 360 Nm
173 k222 k / 457 Nm
+49 k+97 Nm
GTL — 249 EUR · 215 k
GT — 399 EUR · 222 k
Vybrat →
2.0 dCi FAP150 k / 340 Nm
150 k193 k / 429 Nm
+43 k+89 Nm
GTL — 249 EUR · 187 k
GT — 399 EUR · 193 k
Vybrat →
2.2 dCi150 k / 320 Nm
150 k193 k / 409 Nm
+43 k+89 Nm
GTL — 249 EUR · 187 k
GT — 399 EUR · 193 k
Vybrat →
2.2 dCi FAP139 k / 320 Nm
139 k180 k / 409 Nm
+41 k+89 Nm
GTL — 219 EUR · 174 k
GT — 329 EUR · 180 k
Vybrat →
3.0 dCi V6 (sensor1)181 k / 350 Nm
181 k219 k / 424 Nm
+38 k+74 Nm
GTL — 249 EUR · 214 k
GT — 399 EUR · 219 k
Vybrat →
3.0 dCi V6 (sensor2)181 k / 350 Nm
181 k219 k / 424 Nm
+38 k+74 Nm
GTL — 249 EUR · 214 k
GT — 399 EUR · 219 k
Vybrat →
2.2 dCi116 k / 320 Nm
116 k151 k / 409 Nm
+35 k+89 Nm
GTL — 219 EUR · 146 k
GT — 329 EUR · 151 k
Vybrat →
Benzín · 1 motor
3.5i245 k / 330 Nm
245 k274 k / 370 Nm
+29 k+40 Nm
GA — 199 EUR · 274 k
GA+ — 199 EUR · 274 k
Vybrat →
původní výkonnavýšení s GAN

Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.

Nevíte jistě, jaký motor máte?

Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.

Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:

3.0 dCi V6 (sensor1) 177 / 181 k3.0 dCi V6 (sensor2) 177 / 181 k2.0 dCi FAP 150 / 173 k2.2 dCi 116 / 150 k
Tuningový modul GAN pro vůz Renault Vel Satis

Chiptuning Renault Vel Satis: co se změní

Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +51 knejlepší v této generaci

    3.0 dCi (sensor1) 181 k → 232 k. Ostatní motory získají od +29 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.

  • +105 Nmu dieselů

    Diesely získají hlavně kroutící moment: od +74 do +105 Nm.

  • až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů

    U 1 atmosférického motoru: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Renault Vel Satis
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 199 EUR
Najděte svůj motor v tabulce
Otázky

Chiptuning Renault Vel Satis: otázky

Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Renault Vel Satis?

Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Renault Vel Satis

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp