Chiptuning Toyota Auris
15 motorů · od +12 do +50 k
Toyota Auris: 15 motorů — 8 benzínových a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +12 do +50 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota Auris: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 2.2 D-4D177 k / 400 Nm | +50 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D 2009->126 k / 300 Nm | +38 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 158 k GT — 329 EUR · 164 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D 2007-09126 k / 300 Nm | +37 k+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 158 k GT — 329 EUR · 163 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D 2009->124 k / 310 Nm | +37 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 155 k GT — 329 EUR · 161 k |
Vybrat → | |
| 1.6 D-4D111 k / 270 Nm | +33 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 139 k GT — 329 EUR · 144 k |
Vybrat → | |
| 1.4 D-4D 2007-0990 k / 190 Nm | +27 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| 1.4 D-4D 2009->90 k / 205 Nm | +27 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 8 motorů | ||||
| 1.8i147 k / 180 Nm | +18 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 165 k GA+ — 189 EUR · 165 k |
Vybrat → | |
| 1.6i132 k / 160 Nm | +16 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 148 k GA+ — 189 EUR · 148 k |
Vybrat → | |
| 1.8i136 k / 175 Nm | +16 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 152 k GA+ — 189 EUR · 152 k |
Vybrat → | |
| 1.6i124 k / 157 Nm | +15 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 139 k GA+ — 189 EUR · 139 k |
Vybrat → | |
| 1.5 CVT105 k / 138 Nm | +13 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 118 k GA+ — 189 EUR · 118 k |
Vybrat → | |
| 1.3i101 k / 132 Nm | +12 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 113 k GA+ — 189 EUR · 113 k |
Vybrat → | |
| 1.4i97 k / 130 Nm | +12 k+16 Nm |
GA — 189 EUR · 109 k GA+ — 189 EUR · 109 k |
Vybrat → | |
| 1.8h99 k / 142 Nm | +12 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 111 k GA+ — 189 EUR · 111 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Toyota Auris: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +50 knejlepší v této generaci
2.2 D-4D 177 k → 227 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +62 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 8 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Toyota Auris: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Toyota Auris: hybrid, diesel a benzín
Hybridní chiptuning vozu Toyota Auris se týká modelu 1.8 Hybrid, který spojuje benzínový motor o výkonu 99 k s elektromotorem na celkových 136 k. Model 1.8 Hybrid je na této stránce uveden jako 1.8h o výkonu 99 k. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru. Chiptuning Toyoty Auris pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, zahrnuje také motory, které Auris sdílí s Corollou E150 a E180.
Diesely jsou 1.4 D-4D o výkonu 90 k, 2.0 D-4D o výkonu 124 a 126 k, 2.2 D-CAT o výkonu 177 k a 1.6 D-4D o výkonu 111 k, což je motor BMW. Každý z těchto dieselů pracuje s modulem GAN GT. První Auris, E150, přišel do Německa v březnu 2007 a E180 v lednu 2013.
Co říkají o GAN majitelé vozů Toyota Auris
Motor funguje lépe. Dobrý kroutící moment v celém rozsahu otáček, lépe dýchá. Každý režim si polepšil. Auto má víc kroutícího momentu, i ve velmi nízkých otáčkách! To jsem u tohoto svérázného motoru považoval za nemožné. Výkon ve vysokých otáčkách je skutečný, teď snadno vyjedu do hor až do 2 000 metrů, auto už nelapá…
Chiptuning Toyota Auris: otázky
Co dá tuning Aurisu 1.4 D-4D u motoru o výkonu 90 k?
U motoru 1.4 D-4D z roku 2009 stoupne výkon z 90 na 117 k a kroutící moment z 205 na 267 Nm. U motoru 2.2 D-CAT stoupne s modulem GAN GT výkon ze 177 na 227 k a kroutící moment ze 400 na 505 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně. Modul GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu.
Co platí pro Auris z roku 2007?
Auris z roku 2007 je E150. Jeho benzínové motory 1.4 o výkonu 97 k, 1.6 o výkonu 124 k a 1.8 o výkonu 136 k pracují s modulem GAN GA+, který nabízí až o 12 % více výkonu.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.