Chiptuning Toyota Avensis II (2003–2008)
10 motorů · od +13 do +50 k
Toyota Avensis II: 10 motorů — 4 benzínové a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +13 do +50 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota Avensis II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| 2.2 D-CAT 2003-06177 k / 400 Nm | +50 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.2 D-4D 2003-06150 k / 310 Nm | +43 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D126 k / 300 Nm | +38 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 158 k GT — 329 EUR · 164 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D (sensor1) 2003-06110 k / 250 Nm | +32 k+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D (sensor2) 2003-06110 k / 250 Nm | +32 k+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-4D116 k / 280 Nm | +14 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 4 motory | ||||
| 2.4i163 k / 230 Nm | +20 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 183 k GA+ — 189 EUR · 183 k |
Vybrat → | |
| 2.0i147 k / 196 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 165 k GA+ — 189 EUR · 165 k |
Vybrat → | |
| 1.8i129 k / 170 Nm | +15 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 144 k GA+ — 189 EUR · 144 k |
Vybrat → | |
| 1.6i110 k / 149 Nm | +13 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 123 k GA+ — 189 EUR · 123 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Toyota Avensis II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +50 knejlepší v této generaci
2.2 D-CAT 2003-06 177 k → 227 k. Ostatní motory získají od +13 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +34 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 4 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Co říkají o GAN majitelé vozů Toyota Avensis
Rychlé dodání, snadná instalace, jednoduché ovládání přes mobilní aplikaci. Lepší odezva plynu a akcelerace. Klesla i spotřeba paliva. S GAN GA+ jsem spokojený, kdykoli bych ho doporučil.
Chiptuning Toyota Avensis II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Toyota Avensis II?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.