Toyota
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Toyota Hiace

12 motorů · od +12 do +37 k

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota Hiace
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Toyota Hiace: 12 motorů — 3 benzínové a 9 naftových. Navýšení výkonu činí od +12 do +37 k, kroutícího momentu až 95 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

12
motorů
3 benzín · 9 diesel
+37k
nejlepší v této generaci: 2.8 1GD-FTV 174 → 211 k
rozpětí navýšení +12…+37 k
+95Nm
max. navýšení kroutícího momentu
2.8 1GD-FTV, GT
7
turbomotorů
5 — GA / GA+
Navýšení výkonu

Všechny motory Toyota Hiace: přesné navýšení

Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.

MotorPůvodní → s GANNavýšeníTuningové moduly a ceny
Diesel · 9 motorů
2.8 1GD-FTV174 k / 450 Nm
174 k211 k / 545 Nm
+37 k+95 Nm
GTL — 249 EUR · 205 k
GT — 399 EUR · 211 k
Vybrat →
2.5 D-4D117 k / 294 Nm
117 k152 k / 378 Nm
+35 k+84 Nm
GTL — 219 EUR · 147 k
GT — 329 EUR · 152 k
Vybrat →
3.0 D-4D (sensor1)109 k / 286 Nm
109 k142 k / 368 Nm
+33 k+82 Nm
GTL — 219 EUR · 137 k
GT — 329 EUR · 142 k
Vybrat →
3.0 D-4D (sensor2)109 k / 286 Nm
109 k142 k / 368 Nm
+33 k+82 Nm
GTL — 219 EUR · 137 k
GT — 329 EUR · 142 k
Vybrat →
2.5 D-4D102 k / 260 Nm
102 k133 k / 337 Nm
+31 k+77 Nm
GTL — 219 EUR · 128 k
GT — 329 EUR · 133 k
Vybrat →
2.5 D-4D95 k / 230 Nm
95 k124 k / 299 Nm
+29 k+69 Nm
GTL — 219 EUR · 120 k
GT — 329 EUR · 124 k
Vybrat →
2.5 D-4D88 k / 192 Nm
88 k115 k / 250 Nm
+27 k+58 Nm
GTL — 219 EUR · 111 k
GT — 329 EUR · 115 k
Vybrat →
Grand 3.4i185 k / 294 Nm
185 k207 k / 329 Nm
+22 k+35 Nm
GA — 189 EUR · 207 k
GA+ — 189 EUR · 207 k
Vybrat →
2.5 D-4D100 k / 199 Nm
100 k112 k / 223 Nm
+12 k+24 Nm
GA — 189 EUR · 112 k
GA+ — 189 EUR · 112 k
Vybrat →
Benzín · 3 motory
2.7i149 k / 241 Nm
149 k167 k / 270 Nm
+18 k+29 Nm
GA — 189 EUR · 167 k
GA+ — 189 EUR · 167 k
Vybrat →
2.7i151 k / 241 Nm
151 k169 k / 270 Nm
+18 k+29 Nm
GA — 189 EUR · 169 k
GA+ — 189 EUR · 169 k
Vybrat →
2.0i136 k / 182 Nm
136 k152 k / 204 Nm
+16 k+22 Nm
GA — 189 EUR · 152 k
GA+ — 189 EUR · 152 k
Vybrat →
původní výkonnavýšení s GAN

Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.

Nevíte jistě, jaký motor máte?

Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.

Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:

2.5 D-4D 88 / 95 / 100 / 102 / 117 k2.7i 149 / 151 k
Tuningový modul GAN pro vůz Toyota Hiace

Chiptuning Toyota Hiace: co se změní

Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +37 knejlepší v této generaci

    2.8 1GD-FTV 174 k → 211 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.

  • +95 Nmu dieselů

    Diesely získají hlavně kroutící moment: od +24 do +95 Nm.

  • až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů

    U 4 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Toyota Hiace
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Najděte svůj motor v tabulce
O generaci

Toyota Hiace: čím je tato generace výjimečná

Chiptuning Toyota HiAce: čtyři kalibrace 2.5 D-4D pod jedním názvem

Za označením 2.5 D-4D se skrývají čtyři kalibrace: 88 a 102 k do roku 2006 a 95 a 117 k poté. Tuning Toyota HiAce s powerboxem, tedy tuningovým modulem, začíná rokem výroby. Než svůj HiAce vyladíte, zjistěte, zda pochází z doby před létem 2006, nebo po něm. Motor o výkonu 102 k, prodávaný od listopadu 2001, má kroutící moment 260 Nm a verze o výkonu 88 k má kroutící moment 192 Nm.

Od léta 2006, se zpřísněnými emisními předpisy a intercoolerem, řada nabízela verze o výkonu 95 k a kroutícím momentu 230 Nm a o výkonu 117 k a kroutícím momentu 294 Nm. Dieselová dodávka z let 2001 až 2006 má motor 2.5 D-4D o výkonu 88 nebo 102 k; dodávka z roku 2010 má motor o výkonu 117 k. Pro všechny čtyři kalibrace motoru 2.5 D-4D je určen modul GAN GT.

Odkud dodávka pochází

Evropský HiAce, XH10 a XH20, se vyráběl od srpna 1995 do roku 2012 na platformě Granvia s motorem a předními koly před řidičem. Vývoz skončil v roce 2012, protože dodávka nesplňovala normu Euro 5, a v roce 2013 ji nahradil ProAce. H200 a H300 jsou asijské dodávky, nikoli evropský HiAce; katalog zahrnuje i tyto dodávky a také japonský Grand HiAce. Pozdější dodávka má podle datového listu výkon 95 nebo 117 k a kroutící moment 230 nebo 294 Nm.

Otázky

Chiptuning Toyota Hiace: otázky

O kolik více výkonu přidá modul GAN GT modelu HiAce 2.5 D-4D?

S modulem GAN GT stoupne podle katalogu u verze o výkonu 102 k a kroutícím momentu 260 Nm výkon na 133 k a kroutící moment na 337 Nm a u verze o výkonu 117 k a kroutícím momentu 294 Nm výkon na 152 k a kroutící moment na 378 Nm. Při chiptuningu přeplňovaných dieselových motorů nabízí modul GAN GT až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.

Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u HiAce D-4D?

Modul GAN není přeprogramování řídící jednotky (remap): upravuje signály snímačů a původní software, kontrolní součty a počítadlo flash zůstávají nedotčeny. Ať zvolíte jakoukoli cestu, nechte nejprve zkontrolovat vstřikování, chlazení a převodovku; vyšší výkon neodstraní rizika, která přináší stáří.

Jaký motor má HiAce vyrobený po roce 2010?

Od roku 2010 nabízela řada pouze dieselový motor se 117 k.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota Hiace

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp