Chiptuning Toyota Tacoma
24 motorů · od +17 do +28 k
Toyota Tacoma: 24 motorů — 22 benzínových a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +17 do +28 k, kroutícího momentu až 36 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota Tacoma: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 motory | ||||
| Long Bed Double Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| PreRunner Long Bed Double Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 22 motorů | ||||
| Access Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| Double Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| PreRunner Access Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| PreRunner Double Cab 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| X-Runner 4.0i236 k / 266 Nm | +28 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 264 k GA+ — 199 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| 3.4i Double Cab190 k / 298 Nm | +23 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 3.4i PreRunner Double Cab190 k / 298 Nm | +23 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 3.4i PreRunner Xtracab190 k / 298 Nm | +23 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 3.4i S-Runner190 k / 298 Nm | +23 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 3.4i Xtracab190 k / 298 Nm | +23 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| Access Cab 2.7i159 k / 180 Nm | +19 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 178 k GA+ — 189 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| Double Cab 2.7i159 k / 180 Nm | +19 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 178 k GA+ — 189 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| PreRunner Access Cab 2.7i159 k / 180 Nm | +19 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 178 k GA+ — 189 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| PreRunner Double Cab 2.7i159 k / 180 Nm | +19 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 178 k GA+ — 189 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| Regular Cab 2.7i159 k / 180 Nm | +19 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 178 k GA+ — 189 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| 2.7i PreRunner Double Cab150 k / 240 Nm | +18 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.7i PreRunner Regular Cab150 k / 240 Nm | +18 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.7i PreRunner Xtracab150 k / 240 Nm | +18 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.7i Regular Cab150 k / 240 Nm | +18 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.7i Xtracab150 k / 240 Nm | +18 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.4i Regular Cab142 k / 217 Nm | +17 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 159 k GA+ — 189 EUR · 159 k |
Vybrat → | |
| 2.4i Xtracab142 k / 217 Nm | +17 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 159 k GA+ — 189 EUR · 159 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Svůj motor poznáte podle výkonu uvedeného v osvědčení o registraci vozidla: každá verze má vlastní kalibraci modulu.
Chiptuning Toyota Tacoma: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +28 knejlepší v této generaci
Long Bed Double Cab 4.0i 236 k → 264 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +32 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +32 do +32 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Toyota Tacoma: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Toyota Tacoma: pickup, který se v Evropě neprodává
Tuning Toyota Tacoma pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, je otázka pickupu určeného pro Severní Ameriku: Tacoma se oficiálně v Evropě neprodává a místo ní se nabízí Hilux. Verze v katalogu jsou proto americké a výkon se udává v SAE koních. První generace (N100, 1995–2004) měla motor 2.4 (2RZ-FE) o výkonu 142 k, 2.7 (3RZ-FE) o výkonu 150 k a 3.4 V6 (5VZ-FE) o výkonu 190 k. Druhá generace (N200, 2005–2015) měla motor 2.7 (2TR-FE) o výkonu 159 k a 4.0 V6 (1GR-FE) o výkonu 236 k.
V letech 2015 až 2023 si motor 2.7 ponechal 159 k a přibyl motor 3.5 V6 (2GR-FKS) o výkonu 278 k; od roku 2023 má Tacoma motor 2.4 turbo a hybrid. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru. Katalog zahrnuje motory 2.4, 2.7, 3.4 V6 a 4.0 V6 a pro všechny je určen tuningový modul GAN GA+.
Kterou verzi Tacomy zvolit
Modul GAN GA+ je powerbox, nikoli programátor: do řídící jednotky (ECU) se nic nezapisuje. Typy kabiny jsou Regular Cab, Access Cab a Double Cab a PreRunner a X-Runner jsou výbavy, takže verzi určuje motor. Motor o výkonu 159 k je 2.7 (2TR-FE) a s modulem GAN GA+ jeho výkon stoupne ze 159 na 178 k.
Také pro motor 4.0 V6 (1GR-FE) o výkonu 236 k je určen modul GAN GA+. Motor 2.4 turbo a hybrid nejnovější generace v katalogu nejsou.
Chiptuning Toyota Tacoma: otázky
Je modul GAN programátor pro Tacomu?
Ne, je to powerbox: zapojuje se mezi snímače motoru a řídící jednotku a upravuje jejich signály. Původní software, kontrolní součty a počítadlo flash zůstávají nedotčeny a tovární ochrany motoru zůstávají aktivní.
Ušetří powerbox u Tacomy benzín?
Modul GAN GA+ nabízí až o 15 % nižší spotřebu paliva při klidné jízdě.
O kolik více výkonu získá Tacoma 2.7 nebo 4.0 V6?
Modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.