Chiptuning Volvo C30
12 motorů · od +12 do +63 k
Volvo C30: 12 motorů — 11 benzínových a 1 naftový. Navýšení výkonu činí od +12 do +63 k, kroutícího momentu až 108 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volvo C30: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 1 motor | ||||
| 2.0 D136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 11 motorů | ||||
| 2.5 T5230 k / 320 Nm | +63 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 284 k GT — 399 EUR · 293 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D4177 k / 400 Nm | +50 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D3150 k / 350 Nm | +43 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.4 D5179 k / 350 Nm | +39 k+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.4 D5163 k / 340 Nm | +35 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 k GT — 399 EUR · 198 k |
Vybrat → | |
| 1.6 D2114 k / 270 Nm | +34 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 143 k GT — 329 EUR · 148 k |
Vybrat → | |
| 1.6 DRIVe109 k / 240 Nm | +33 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 2.4i170 k / 230 Nm | +20 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.0i145 k / 185 Nm | +17 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 162 k GA+ — 189 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.8i125 k / 165 Nm | +15 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 140 k GA+ — 189 EUR · 140 k |
Vybrat → | |
| 1.6i100 k / 150 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 112 k GA+ — 189 EUR · 112 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volvo C30: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +63 knejlepší v této generaci
2.5 T5 230 k → 293 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +89 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 4 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volvo C30: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Volvo C30: motor T5 a ostatní motory
Na vrcholu nabídky pro tuning Volvo C30 s powerboxem, tedy tuningovým modulem, stojí T5: pětiválcový přeplňovaný motor 2.5 o výkonu 220 k do roku 2007 a o výkonu 230 k a kroutícím momentu 320 Nm po tomto roce. Pro T5 je určen modul GAN GT, stejně jako pro dieselové motory od 1.6 D o výkonu 109 k až po 2.4 D5 o výkonu 179 k. Pro benzínové motory 1.6, 1.8 a 2.0 od Fordu a motor Volvo 2.4 je určen modul GAN GA+. R-Design je výbava, nikoli motor, takže na volbě modulu nic nemění.
Chiptuning Volvo C30: otázky
Co dá chiptuning Volvo C30 T5 u motoru s 230 k?
Výkon Volvo C30 T5 230 stoupne ze 230 na 293 k a kroutící moment ze 320 na 409 Nm; modul GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Zahrnuje chip tuning Volvo C30 také motory D3, D4 a 1.6 D?
Ano, pro všechny tři je určen modul GAN GT a zahrnut je i motor 2.0 D o výkonu 136 k od PSA. U motoru D4 o výkonu 177 k a kroutícím momentu 400 Nm stoupne výkon na 227 k a kroutící moment na 505 Nm.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.