Chiptuning VW Beetle
17 motorů · od +9 do +64 k
Volkswagen Beetle: 17 motorů — 13 benzínových a 4 naftové. Navýšení výkonu činí od +9 do +64 k, kroutícího momentu až 101 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Beetle: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 4 motory | ||||
| 2.0 TDI140 k / 320 Nm | +38 k+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 k GT — 329 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI BlueMotion150 k / 340 Nm | +38 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 k GT — 399 EUR · 188 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI110 k / 250 Nm | +22 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 k GT — 329 EUR · 132 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 13 motorů | ||||
| 2.0 TSI "GSR"211 k / 280 Nm | +64 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 265 k GT — 399 EUR · 275 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI200 k / 280 Nm | +54 k+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 k GT — 399 EUR · 254 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TSI170 k / 320 Nm | +48 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI160 k / 240 Nm | +46 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI220 k / 350 Nm | +44 k+85 Nm |
GTL — 249 EUR · 257 k GT — 399 EUR · 264 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI105 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 k GT — 329 EUR · 125 k |
Vybrat → | |
| 2.3i170 k / 220 Nm | +20 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.5i170 k / 240 Nm | +20 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.5i150 k / 228 Nm | +18 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i115 k / 170 Nm | +14 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 129 k GA+ — 189 EUR · 129 k |
Vybrat → | |
| 1.6i102 k / 148 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 114 k GA+ — 189 EUR · 114 k |
Vybrat → | |
| 1.4i75 k / 126 Nm | +9 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Beetle: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +64 knejlepší v této generaci
2.0 TSI "GSR" 211 k → 275 k. Ostatní motory získají od +9 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +75 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 6 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen Beetle: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning VW Beetle: který Beetle máte na mysli?
Tuning VW Beetle zahrnuje dva vozy: New Beetle (9C) z let 1998 až 2010 a Beetle A5 z let 2011 až 2019. Klasický vzduchem chlazený vůz, známý také jako VW Brouk, v katalogu není. Oba novější vozy sdílejí v katalogu jednu stránku Beetle, takže je od sebe rozlišuje motor.
Powerbox, tedy tuningový modul, je k dispozici pro motory obou vozů. S modulem GAN GT dosáhne Beetle 2.0 TSI s 220 k výkonu 264 k a kroutícího momentu 435 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Motory Beetle A5 od roku 2011
Beetle A5 byl představen v dubnu 2011 a vyráběl se do července 2019, s prodejem v Evropě do března 2018. Motor 2.0 TSI měl do května 2013 výkon 200 k, do listopadu 2014 výkon 210 k a poté 220 k. Zvláštní edice GSR z roku 2013 je vůz s 210 k. Motor 1.2 TSI má výkon 105 k a kroutící moment 175 Nm.
Motor 1.4 TSI s výkonem 150 k a kroutícím momentem 250 Nm se montoval od října 2014. Dieselové motory jsou 1.6 TDI se 105 k, diesel se 110 k od listopadu 2014 a 2.0 TDI se 140 k a poté 150 k. Chiptuning dieselového Beetle proto začíná datem výroby.
New Beetle: benzínové motory
New Beetle stojí na platformě Golf 4 a motory uvedené pro něj na této stránce jsou benzínové. Motor 1.4 má 75 k, motor 1.6 102 k, motor 2.0 116 k a motor 2.3 V5 170 k. V katalogu figuruje motor 2.0 se 115 k.
Motor 1.8T New Beetle se 150 k se samostatně neuvádí: stejný motor najdete jako 1.8T u VW Golf 4. Motor 1.9 TDI New Beetle se 101 nebo 105 k najdete na stránce VW New Beetle (9C).
Chiptuning Volkswagen Beetle: otázky
Jak poznám, kterou verzi Beetle A5 2.0 TSI s 200, 210 nebo 220 k mám?
Vybírejte podle roku: 200 k od června 2011, 210 k od května 2013 a 220 k od listopadu 2014. Ke všem třem verzím 2.0 TSI pasuje modul GAN GT, který u přeplňovaných motorů nabízí až o 30 % více výkonu.
Jak je to s tuningem VW Beetle 2.0 TDI se 140, nebo 150 k a s motorem 1.6 TDI?
Motor 2.0 TDI měl od února 2012 do října 2014 výkon 140 k, poté 150 k. Motor 1.6 TDI měl od srpna 2011 do října 2014 výkon 105 k. Ke každému z těchto motorů pasuje modul GAN GT.
Co nabízí modul GAN GA+ pro New Beetle s motory 1.4, 1.6, 2.0 a 2.3 V5?
Ke všem čtyřem motorům pasuje modul GAN GA+, který nabízí až o 12 % více výkonu. Vedle výkonu nabízí modul GAN GA+ až o 15 % nižší spotřebu paliva při klidné jízdě.
Powerbox, nebo přeprogramování řídící jednotky (remap) u Beetle?
Na rozdíl od přeprogramování řídící jednotky (remap), které přepisuje původní software, se powerbox zapojuje mezi snímače motoru a řídící jednotku (ECU) a upravuje jejich signály. Záruka výrobce vozidla zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul lze kdykoli sejmout. Modul se sejme přibližně za minutu a po jeho sejmutí nezůstávají žádné stopy.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.