Chiptuning VW CC
13 motorů · od +27 do +64 k
Volkswagen CC: 13 motorů — 5 benzínových a 8 naftových. Navýšení výkonu činí od +27 do +64 k, kroutícího momentu až 101 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
Všechny motory Volkswagen CC: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| 2.0 BlueTDI143 k / 340 Nm | +38 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI140 k / 320 Nm | +38 k+84 Nm |
GTL — 219 EUR · 172 k GT — 329 EUR · 178 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI150 k / 340 Nm | +38 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 182 k GT — 399 EUR · 188 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI170 k / 350 Nm | +34 k+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 204 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI177 k / 380 Nm | +33 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI184 k / 380 Nm | +33 k+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 212 k GT — 399 EUR · 217 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI163 k / 400 Nm | +30 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI136 k / 340 Nm | +27 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 159 k GT — 329 EUR · 163 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 5 motorů | ||||
| 2.0 TSI210 k / 280 Nm | +64 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 264 k GT — 399 EUR · 274 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TSI200 k / 280 Nm | +54 k+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 246 k GT — 399 EUR · 254 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI160 k / 240 Nm | +46 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TSI160 k / 250 Nm | +46 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI150 k / 250 Nm | +45 k+75 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen CC: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +64 knejlepší v této generaci
2.0 TSI 210 k → 274 k. Ostatní motory získají od +27 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +101 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +61 do +101 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Volkswagen CC: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning VW CC: Passat CC a CC jsou jedno auto
Passat CC a CC jsou stejný vůz. Kupé se od roku 2008 jmenovalo Passat CC a po faceliftu z února 2012 se stalo CC. Je to čtyřdveřové kupé na platformě Passat B6, vyráběné do listopadu 2016, kdy ho nahradil Arteon.
Od října 2012 byl motor 1.8 TSI se 160 k nahrazen motorem 1.4 TSI Twincharger. Dieselové motory EA189 se 140, 170 a 177 k vystřídaly motory EA288 se 150 a 184 k. Pro tuning Passat CC s powerboxem, tedy tuningovým modulem, pasuje k dieselovým verzím, motoru 1.8 TSI i motoru 1.4 TSI modul GAN GT.
Chiptuning Volkswagen CC: otázky
Kolik výkonu navíc přidá chip tuning Volkswagen CC motoru 2.0 TDI se 170 k?
S modulem GAN GT stoupne u motoru 2.0 TDI výkon ze 170 na 204 k a kroutící moment z 350 na 411 Nm. Řada GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Kolik výkonu přidá modul GAN GT u CC s motorem 1.4 TSI se 160 k?
U Twinchargeru se sériovým výkonem 160 k a kroutícím momentem 240 Nm zvýší modul GAN GT výkon na 206 k a kroutící moment na 312 Nm.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.