Chiptuning VW Sharan I (do 2010)
7 motorů · od +14 do +24 k
Volkswagen Sharan I: 7 motorů — 3 benzínové a 4 naftové. Navýšení výkonu činí od +14 do +24 k, kroutícího momentu až 38 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Volkswagen Sharan I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 4 motory | ||||
| 1.9 TDI150 k / 320 Nm | +18 k+38 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI PD140 k / 310 Nm | +17 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 157 k GA+ — 189 EUR · 157 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI131 k / 310 Nm | +16 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 147 k GA+ — 189 EUR · 147 k |
Vybrat → | |
| 1.9 TDI116 k / 310 Nm | +14 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 3 motory | ||||
| 2.8i204 k / 265 Nm | +24 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 228 k GA+ — 199 EUR · 228 k |
Vybrat → | |
| 1.8T150 k / 220 Nm | +18 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i116 k / 170 Nm | +14 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 130 k GA+ — 189 EUR · 130 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Sharan I: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +24 knejlepší v této generaci
2.8i 204 k → 228 k. Ostatní motory získají od +14 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +38 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +37 do +38 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Volkswagen Sharan I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Volkswagen Sharan I?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.