Chiptuning VW Touran II (2010–2015)
14 motorů · od +18 do +48 k
Volkswagen Touran II: 14 motorů — 6 benzínových a 8 naftových. Navýšení výkonu činí od +18 do +48 k, kroutícího momentu až 101 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR.
Všechny motory Volkswagen Touran II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| 2.0 TDI150 k / 340 Nm | +44 k+99 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI170 k / 350 Nm | +34 k+61 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 204 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI177 k / 380 Nm | +33 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 205 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI110 k / 250 Nm | +32 k+73 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI110 k / 250 Nm | +22 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 k GT — 329 EUR · 132 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDI140 k / 320 Nm | +20 k+61 Nm |
GTL — 219 EUR · 157 k GT — 329 EUR · 160 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDI90 k / 230 Nm | +18 k+69 Nm |
GTL — 219 EUR · 105 k GT — 329 EUR · 108 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 6 motorů | ||||
| 1.4 TSI170 k / 240 Nm | +48 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI140 k / 220 Nm | +41 k+66 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| Cross 1.4 TSI140 k / 220 Nm | +41 k+66 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 1.4 TSI131 k / 220 Nm | +38 k+64 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 169 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDBlueMotion105 k / 250 Nm | +31 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 1.2 TSI105 k / 175 Nm | +20 k+53 Nm |
GTL — 219 EUR · 122 k GT — 329 EUR · 125 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Volkswagen Touran II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +48 knejlepší v této generaci
1.4 TSI 170 k → 218 k. Ostatní motory získají od +18 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +101 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +61 do +101 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Volkswagen Touran II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Volkswagen Touran II?
Všechny motory této generace jsou přeplňované, proto potřebujete GAN GT nebo GAN GTL. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.