BMW
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning BMW 1 Series

Až o 30 % více výkonu pro váš vůz BMW 1 Series

Vyberte generaci a motor pro svůj vůz BMW 1 Series
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

BMW 1 Series (2004 → 2024) v katalogu: 4 generace a 52 motorů. U 36 turbomotorů zvolte tuningový modul GAN GT nebo GAN GTL: GAN GT přidá od +24 do +80 k (GAN GT od 329 EUR, GAN GTL od 219 EUR). U 16 atmosférických motorů zvolte GAN GA nebo GAN GA+: GAN GA+ přidá od +14 do +28 k (GAN GA+ od 189 EUR).

4
generace
2004 → 2024
52
motorů
28 benzín · 24 diesel
+80k
nejvyšší navýšení
135i 326→406 k
69%
turbo
16 atmosférických
Generace

Kterou generaci vozu BMW 1 Series máte?

Začněte rokem výroby a kódem karoserie. V rámci generace vyberte motor podle výkonu uvedeného v dokladech k vozu.

22 motorů · benzín 13 · diesel 9 · od 189 EUR
+14…+80 kmax.
4 motory · benzín 4 · od 189 EUR
+15…+28 kmax.
25 motorů · benzín 11 · diesel 14 · od 219 EUR
+24…+80 kmax.
1 motor · diesel 1 · od 219 EUR
+34 kmax.
Tuningový modul GAN pro vůz BMW 1 Series

Chiptuning BMW 1 Series: co modul GAN dělá a co ne

Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +80 ks GAN GT u přeplňovaných motorů

    Od +24 do +80 k v celé řadě BMW 1 Series s GAN GT nebo GAN GTL.

  • +28 ks GAN GA+ u atmosférických motorů

    Atmosférické motory BMW 1 Series: od +14 do +28 k.

  • GAN APPovládání výkonu přes smartphone

    Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz BMW 1 Series
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Vyberte generaci BMW 1 Series
O modelu

Chiptuning BMW 1 Series: motory a generace

Stejných 143 k, dva moduly: chiptuning BMW 118i a 118d

Od března 2007 mají E87 118i i 118d shodně 143 k, přesto potřebují různé moduly. Při tuningu BMW Řada 1 pomocí powerboxu, tedy tuningového modulu, záleží na palivu víc než na označení. Model 118i má atmosférický motor N43 s kroutícím momentem 190 Nm a 118d turbodiesel N47 s kroutícím momentem 300 Nm. S tuningovým modulem GAN GA+ vzroste u benzínového vozu výkon ze 143 na 160 k a kroutící moment ze 190 na 213 Nm.

Diesel používá modul GAN GT a jeho výkon stoupne ze 143 na 177 k a kroutící moment z 300 na 385 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tyto typy motorů, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.

Benzín, diesel a F20

Všechny benzínové motory hatchbacku E87 jsou atmosférické. Sahají od 116i se 115 a 122 k a 118i se 129 a 143 k přes 120i se 150 a 170 k až po 130i s 265 a později 258 k. Všechny diesely mají turbodmychadlo: 116d se 116 k, 118d se 122 a 143 k, 120d se 163 a 177 k a dvouturbo 123d s 204 k. F20, vyráběné od roku 2011, má přeplňované všechny motory; platí to i pro 116i, které přešlo z motoru N13 na tříválec B38. Model M135i má 320 k, od roku 2015 výkon 326 k, a M140i má 340 k.

Karoserie a kódy Řady 1

E87 je pětidveřový hatchback a E81 třídveřový se stejnou nabídkou motorů. Modely 125i a 135i existují pouze jako kupé E82 a kabriolet E88. F20 je pětidveřové a F21 třídveřové a F40 od roku 2019 je první Řada 1 s pohonem předních kol.

Otázky

Chiptuning BMW 1 Series: otázky

Co zkontrolovat nejdřív u BMW 118d nebo 120d s motorem N47 před chiptuningem?

Rozvodový řetěz motoru N47 je na straně převodovky a varovným signálem je chrastění vzadu na motoru. Kontrola je vhodná zhruba od 100 tisíc km a nejvíce jsou postiženy motory vyrobené od 1. března 2007 do 5. ledna 2009. Powerbox upravuje pouze signály snímačů; opotřebovaný řetěz neopraví ani nenahradí.

Jaký je u BMW Řada 1 rozdíl mezi powerboxem a přeprogramováním řídící jednotky (remap) a co zůstává nedotčeno?

Přeprogramování řídící jednotky (remap) přepisuje software v řídící jednotce (ECU), zatímco modul GAN upravuje signály snímačů motoru a tento software ponechává beze změny. Počítadlo flash, kontrolní součty i původní software zůstávají nedotčeny a tovární ochrany zůstávají aktivní. Modul se zapojuje do stávajících konektorů a sejme se přibližně za minutu.

Existuje modul pro BMW M135i a M140i?

Oba pracují s modulem GAN GT, M135i s motorem N55 a M140i s motorem B58. BMW je řadí mezi modely M Performance, oddělené od vozů M GmbH, a oba mají šestiválec.

Čím se liší 116i E87 od 116i F20?

Model 116i E87 má atmosférický motor N45 nebo N43 a používá modul GAN GA+, který nabízí až o 12 % více výkonu. Model 116i F20 má turbo a používá modul GAN GT, který nabízí až o 30 % více výkonu.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz BMW 1 Series

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp