Chiptuning Ford C-Max I (2007–2010)
10 motorů · od +12 do +42 k
Ford C-Max I: 10 motorů — 3 benzínové a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +12 do +42 k, kroutícího momentu až 89 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Ford C-Max I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 2.0 TDCI145 k / 185 Nm | +42 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 181 k GT — 329 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCI136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 1.8 TDCi116 k / 280 Nm | +35 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCI116 k / 280 Nm | +34 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 145 k GT — 329 EUR · 150 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCI109 k / 240 Nm | +33 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 137 k GT — 329 EUR · 142 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCI101 k / 240 Nm | +30 k+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 131 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCI90 k / 215 Nm | +27 k+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 3 motory | ||||
| 1.6 EcoBoost182 k / 270 Nm | +38 k+57 Nm |
GTL — 249 EUR · 215 k GT — 399 EUR · 220 k |
Vybrat → | |
| 1.8i125 k / 165 Nm | +15 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 140 k GA+ — 189 EUR · 140 k |
Vybrat → | |
| 1.6i100 k / 143 Nm | +12 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 112 k GA+ — 189 EUR · 112 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Ford C-Max I: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +42 knejlepší v této generaci
2.0 TDCI 145 k → 187 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +54 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Ford C-Max I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Ford C-Max I?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.