Chiptuning Ford C-Max II (2010–2015)
21 motorů · od +15 do +52 k
Ford C-Max II: 21 motorů — 10 benzínových a 11 naftových. Navýšení výkonu činí od +15 do +52 k, kroutícího momentu až 89 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Ford C-Max II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 11 motorů | ||||
| 2.0 TDCi140 k / 320 Nm | +41 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 1.5 TDCi120 k / 270 Nm | +36 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCi116 k / 270 Nm | +35 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi116 k / 300 Nm | +35 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi150 k / 370 Nm | +33 k+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 178 k GT — 399 EUR · 183 k |
Vybrat → | |
| 1.5 TDCi105 k / 270 Nm | +31 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 131 k GT — 329 EUR · 136 k |
Vybrat → | |
| 1.5 TDCi95 k / 250 Nm | +29 k+75 Nm |
GTL — 219 EUR · 120 k GT — 329 EUR · 124 k |
Vybrat → | |
| 1.6 TDCi95 k / 230 Nm | +29 k+65 Nm |
GTL — 219 EUR · 120 k GT — 329 EUR · 124 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi163 k / 340 Nm | +27 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 186 k GT — 399 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.0 TDCi170 k / 400 Nm | +26 k+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 k GT — 399 EUR · 196 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 10 motorů | ||||
| 1.5 EcoBoost182 k / 240 Nm | +52 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 226 k GT — 399 EUR · 234 k |
Vybrat → | |
| 1.6 EcoBoost182 k / 270 Nm | +52 k+79 Nm |
GTL — 249 EUR · 226 k GT — 399 EUR · 234 k |
Vybrat → | |
| 1.5 EcoBoost150 k / 240 Nm | +43 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 1.6 EcoBoost150 k / 240 Nm | +43 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 1.0 EcoBoost (sensor1)125 k / 200 Nm | +37 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.0 EcoBoost (sensor2)125 k / 200 Nm | +37 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 156 k GT — 329 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
| 1.5 EcoBoost160 k / 240 Nm | +34 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 189 k GT — 399 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 1.0 EcoBoost (sensor1)101 k / 170 Nm | +30 k+51 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 131 k |
Vybrat → | |
| 1.0 EcoBoost (sensor2)101 k / 170 Nm | +30 k+51 Nm |
GTL — 219 EUR · 127 k GT — 329 EUR · 131 k |
Vybrat → | |
| 1.6i125 k / 160 Nm | +15 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 140 k GA+ — 189 EUR · 140 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Ford C-Max II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +52 knejlepší v této generaci
1.5 EcoBoost 182 k → 234 k. Ostatní motory získají od +15 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +89 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +50 do +89 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 1 atmosférického motoru: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Ford C-Max II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Ford C-Max II?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.