Chiptuning Hyundai Santa Fe II (2006–2012)
17 motorů · od +21 do +55 k
Hyundai Santa Fe II: 17 motorů — 9 benzínových a 8 naftových. Navýšení výkonu činí od +21 do +55 k, kroutícího momentu až 108 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Hyundai Santa Fe II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| 2.2 CRDi197 k / 422 Nm | +55 k+108 Nm |
GTL — 249 EUR · 244 k GT — 399 EUR · 252 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CRDi184 k / 400 Nm | +52 k+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 k GT — 399 EUR · 236 k |
Vybrat → | |
| 2.2 CRDi155 k / 343 Nm | +45 k+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 k GT — 399 EUR · 200 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CRDi150 k / 335 Nm | +43 k+86 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.2 CRDi150 k / 350 Nm | +43 k+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.2 CRDi200 k / 445 Nm | +42 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| 2.2 CRDi139 k / 335 Nm | +41 k+92 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 k GT — 329 EUR · 180 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CRDi116 k / 255 Nm | +35 k+74 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 9 motorů | ||||
| 3.3i242 k / 304 Nm | +29 k+36 Nm |
GA — 199 EUR · 271 k GA+ — 199 EUR · 271 k |
Vybrat → | |
| 2.7i189 k / 245 Nm | +23 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 212 k GA+ — 189 EUR · 212 k |
Vybrat → | |
| 3.3i290 k / 342 Nm | +23 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 313 k GA+ — 199 EUR · 313 k |
Vybrat → | |
| 2.7i185 k / 183 Nm | +22 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 207 k GA+ — 189 EUR · 207 k |
Vybrat → | |
| 3.5i276 k / 335 Nm | +22 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 298 k GA+ — 199 EUR · 298 k |
Vybrat → | |
| 3.5i280 k / 335 Nm | +22 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 302 k GA+ — 199 EUR · 302 k |
Vybrat → | |
| 2.4i171 k / 225 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 192 k GA+ — 189 EUR · 192 k |
Vybrat → | |
| 2.4i174 k / 228 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 195 k GA+ — 189 EUR · 195 k |
Vybrat → | |
| 3.3i266 k / 318 Nm | +21 k+25 Nm |
GA — 199 EUR · 287 k GA+ — 199 EUR · 287 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Hyundai Santa Fe II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +55 knejlepší v této generaci
2.2 CRDi 197 k → 252 k. Ostatní motory získají od +21 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +108 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +74 do +108 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 9 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Co říkají o GAN majitelé vozů Hyundai Santa Fe
Na radu přátel z Hyundai klubu jsem koupil model GTL. Nejdřív jsem byl zklamaný a už jsem chtěl zařízení vrátit, ale pak mi došlo, že jsem ho prostě nenainstaloval správně. Kontaktoval jsem podporu a poslali mi fotky instalace (za to srdečně děkuji). Zákaznický servis – 5 hvězdiček.
Chiptuning Hyundai Santa Fe II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Hyundai Santa Fe II?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.