Chiptuning Hyundai Santa Fe IV (od 2018)
7 motorů · od +21 do +42 k
Hyundai Santa Fe IV: 7 motorů — 5 benzínových a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +21 do +42 k, kroutícího momentu až 92 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Hyundai Santa Fe IV: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 2 motory | ||||
| 2.2 CRDi (sensor 1)200 k / 440 Nm | +42 k+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| 2.2 CRDi (sensor 2)200 k / 440 Nm | +42 k+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 242 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 5 motorů | ||||
| 3.5i249 k / 336 Nm | +30 k+40 Nm |
GA — 199 EUR · 279 k GA+ — 199 EUR · 279 k |
Vybrat → | |
| 2.4i188 k / 241 Nm | +23 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 211 k GA+ — 189 EUR · 211 k |
Vybrat → | |
| 2.5i180 k / 232 Nm | +22 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 202 k GA+ — 189 EUR · 202 k |
Vybrat → | |
| 3.5i280 k / 336 Nm | +22 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 302 k GA+ — 199 EUR · 302 k |
Vybrat → | |
| 2.4i172 k / 224 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 193 k GA+ — 189 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Hyundai Santa Fe IV: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +42 knejlepší v této generaci
2.2 CRDi (sensor 1) 200 k → 242 k. Ostatní motory získají od +21 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +92 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +92 do +92 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Co říkají o GAN majitelé vozů Hyundai Santa Fe
Na radu přátel z Hyundai klubu jsem koupil model GTL. Nejdřív jsem byl zklamaný a už jsem chtěl zařízení vrátit, ale pak mi došlo, že jsem ho prostě nenainstaloval správně. Kontaktoval jsem podporu a poslali mi fotky instalace (za to srdečně děkuji). Zákaznický servis – 5 hvězdiček.
Chiptuning Hyundai Santa Fe IV: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Hyundai Santa Fe IV?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.