Chiptuning Mini Countryman R60 (2010–2016)
19 motorů · od +12 do +41 k
Mini Countryman R60: 19 motorů — 13 benzínových a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +12 do +41 k, kroutícího momentu až 88 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Mini Countryman R60: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| Cooper SD 2.0TD143 k / 305 Nm | +41 k+88 Nm |
GTL — 219 EUR · 179 k GT — 329 EUR · 184 k |
Vybrat → | |
| Cooper SD 1.6 TD136 k / 300 Nm | +39 k+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 175 k |
Vybrat → | |
| Cooper D 1.6TD (1598 ccm)122 k / 300 Nm | +33 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 150 k GT — 329 EUR · 155 k |
Vybrat → | |
| Cooper D 1.6TD (1995 ccm)122 k / 310 Nm | +33 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 150 k GT — 329 EUR · 155 k |
Vybrat → | |
| Cooper D 1.6TD111 k / 270 Nm | +32 k+78 Nm |
GTL — 219 EUR · 139 k GT — 329 EUR · 143 k |
Vybrat → | |
| One D 1.6TD90 k / 215 Nm | +26 k+62 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 116 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 13 motorů | ||||
| Cooper S 1.6T (sensor1)190 k / 260 Nm | +40 k+55 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor2)190 k / 260 Nm | +40 k+55 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor1)184 k / 240 Nm | +39 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 217 k GT — 399 EUR · 223 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor2)184 k / 240 Nm | +39 k+50 Nm |
GTL — 249 EUR · 217 k GT — 399 EUR · 223 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T122 k / 160 Nm | +35 k+46 Nm |
GTL — 219 EUR · 153 k GT — 329 EUR · 157 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor1)163 k / 240 Nm | +35 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 k GT — 399 EUR · 198 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor2)163 k / 240 Nm | +35 k+72 Nm |
GTL — 249 EUR · 193 k GT — 399 EUR · 198 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor1)200 k / 260 Nm | +34 k+80 Nm |
GTL — 249 EUR · 229 k GT — 399 EUR · 234 k |
Vybrat → | |
| Cooper S 1.6T (sensor2)200 k / 260 Nm | +34 k+80 Nm |
GTL — 249 EUR · 229 k GT — 399 EUR · 234 k |
Vybrat → | |
| John Cooper Works 1.6T (sensor1)218 k / 280 Nm | +34 k+77 Nm |
GTL — 249 EUR · 247 k GT — 399 EUR · 252 k |
Vybrat → | |
| John Cooper Works 1.6T (sensor2)218 k / 280 Nm | +34 k+77 Nm |
GTL — 249 EUR · 247 k GT — 399 EUR · 252 k |
Vybrat → | |
| 1.6i122 k / 160 Nm | +15 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 137 k GA+ — 189 EUR · 137 k |
Vybrat → | |
| One 1.6i98 k / 153 Nm | +12 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 110 k GA+ — 189 EUR · 110 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Mini Mini Countryman R60: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +41 knejlepší v této generaci
Mini Cooper SD 2.0TD 143 k → 184 k. Ostatní motory získají od +12 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +88 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +62 do +88 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Mini Countryman R60: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Mini Countryman R60?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.