Chiptuning Mitsubishi Outlander II (2006–2012)
12 motorů · od +16 do +50 k
Mitsubishi Outlander II: 12 motorů — 6 benzínových a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +16 do +50 k, kroutícího momentu až 110 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Mitsubishi Outlander II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| 2.2 DI-D177 k / 380 Nm | +50 k+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.2 DI-D156 k / 380 Nm | +45 k+101 Nm |
GTL — 249 EUR · 194 k GT — 399 EUR · 201 k |
Vybrat → | |
| 2.2 DI-D150 k / 360 Nm | +44 k+104 Nm |
GTL — 249 EUR · 188 k GT — 399 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 2.2 DI-D143 k / 380 Nm | +41 k+110 Nm |
GTL — 219 EUR · 179 k GT — 329 EUR · 184 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-ID140 k / 310 Nm | +17 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 157 k GA+ — 189 EUR · 157 k |
Vybrat → | |
| 2.0 D-ID136 k / 310 Nm | +16 k+37 Nm |
GA — 189 EUR · 152 k GA+ — 189 EUR · 152 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 6 motorů | ||||
| 3.0i223 k / 284 Nm | +27 k+34 Nm |
GA — 199 EUR · 250 k GA+ — 199 EUR · 250 k |
Vybrat → | |
| 3.0i220 k / 276 Nm | +26 k+33 Nm |
GA — 199 EUR · 246 k GA+ — 199 EUR · 246 k |
Vybrat → | |
| 2.4i169 k / 220 Nm | +20 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 189 k GA+ — 189 EUR · 189 k |
Vybrat → | |
| 2.4i170 k / 232 Nm | +20 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.0i147 k / 199 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 165 k GA+ — 189 EUR · 165 k |
Vybrat → | |
| 2.0i150 k / 190 Nm | +18 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Mitsubishi Outlander II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +50 knejlepší v této generaci
2.2 DI-D 177 k → 227 k. Ostatní motory získají od +16 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +110 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +37 do +110 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 8 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Mitsubishi Outlander II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Mitsubishi Outlander II?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.