Chiptuning Opel Insignia A
20 motorů · od +14 do +55 k
Opel Insignia A: 20 motorů — 8 benzínových a 12 naftových. Navýšení výkonu činí od +14 do +55 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Opel Insignia A: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 12 motorů | ||||
| 2.0 BiTurbo CDTI194 k / 400 Nm | +55 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 241 k GT — 399 EUR · 249 k |
Vybrat → | |
| 2.0 BiTurbo CDTI190 k / 400 Nm | +54 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 236 k GT — 399 EUR · 244 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI170 k / 400 Nm | +48 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI163 k / 350 Nm | +47 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI160 k / 350 Nm | +46 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI ECOTEC160 k / 350 Nm | +46 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 199 k GT — 399 EUR · 206 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI ECOTEC140 k / 260 Nm | +41 k+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 1.6 CDTi136 k / 320 Nm | +40 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI ECOTEC131 k / 300 Nm | +39 k+85 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
| 1.6 CDTi120 k / 260 Nm | +36 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI120 k / 260 Nm | +36 k+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 2.0 CDTI ECOTEC110 k / 260 Nm | +33 k+77 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 143 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 8 motorů | ||||
| OPC 2.8 V6 Turbo Ecotec325 k / 435 Nm | +55 k+74 Nm |
GTL — 279 EUR · 371 k GT — 459 EUR · 380 k |
Vybrat → | |
| 1.6 Turbo Ecotec179 k / 230 Nm | +51 k+69 Nm |
GTL — 249 EUR · 222 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| 1.6 SIDI Turbo EcoFlex170 k / 260 Nm | +48 k+81 Nm |
GTL — 249 EUR · 211 k GT — 399 EUR · 218 k |
Vybrat → | |
| 2.8 V6 Turbo Ecotec260 k / 350 Nm | +44 k+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 296 k GT — 399 EUR · 304 k |
Vybrat → | |
| 2.0 Turbo250 k / 400 Nm | +43 k+68 Nm |
GTL — 249 EUR · 285 k GT — 399 EUR · 293 k |
Vybrat → | |
| 1.4 Turbo ecoFLEX140 k / 200 Nm | +41 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| 1.8i140 k / 175 Nm | +17 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 157 k GA+ — 189 EUR · 157 k |
Vybrat → | |
| 1.6i115 k / 155 Nm | +14 k+19 Nm |
GA — 189 EUR · 129 k GA+ — 189 EUR · 129 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Opel Insignia: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +55 knejlepší v této generaci
2.0 BiTurbo CDTI 194 k → 249 k. Ostatní motory získají od +14 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +77 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Opel Insignia: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Opel Insignia A?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.