Chiptuning Renault Espace IV (2003–2014)
11 motorů · od +20 do +51 k
Renault Espace IV: 11 motorů — 1 benzínový a 10 naftových. Navýšení výkonu činí od +20 do +51 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Renault Espace IV: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 10 motorů | ||||
| 3.0 dCi V6181 k / 400 Nm | +51 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 232 k |
Vybrat → | |
| 3.0 dCi V6177 k / 360 Nm | +50 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.0 dCi FAP173 k / 360 Nm | +49 k+97 Nm |
GTL — 249 EUR · 215 k GT — 399 EUR · 222 k |
Vybrat → | |
| 3.0 dCi V6163 k / 360 Nm | +47 k+95 Nm |
GTL — 249 EUR · 203 k GT — 399 EUR · 210 k |
Vybrat → | |
| 2.0 dCi FAP150 k / 340 Nm | +43 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.2 dCi150 k / 320 Nm | +43 k+89 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.2 dCi139 k / 320 Nm | +41 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 174 k GT — 329 EUR · 180 k |
Vybrat → | |
| 2.0 dCi131 k / 320 Nm | +39 k+89 Nm |
GTL — 219 EUR · 164 k GT — 329 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
| 1.9 dCi120 k / 270 Nm | +36 k+79 Nm |
GTL — 219 EUR · 151 k GT — 329 EUR · 156 k |
Vybrat → | |
| 1.9 dCi116 k / 215 Nm | +35 k+78 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 1 motor | ||||
| 2.0T165 k / 250 Nm | +20 k+30 Nm |
GA — 189 EUR · 185 k GA+ — 189 EUR · 185 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Renault Espace IV: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +51 knejlepší v této generaci
3.0 dCi V6 181 k → 232 k. Ostatní motory získají od +20 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +78 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+
Tuningové moduly GAN GA a GAN GA+: hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Renault Espace IV: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Renault Espace IV?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.