Chiptuning Renault Kangoo I (do 2008)
9 motorů · od +7 do +30 k
Renault Kangoo I: 9 motorů — 3 benzínové a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +7 do +30 k, kroutícího momentu až 70 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Renault Kangoo I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| 1.5 dCi103 k / 240 Nm | +30 k+70 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 k GT — 329 EUR · 133 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi86 k / 200 Nm | +25 k+58 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 k GT — 329 EUR · 111 k |
Vybrat → | |
| 1.9 dCi86 k / 180 Nm | +25 k+52 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 k GT — 329 EUR · 111 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi82 k / 185 Nm | +24 k+56 Nm |
GTL — 219 EUR · 102 k GT — 329 EUR · 106 k |
Vybrat → | |
| 1.9 dCi80 k / 180 Nm | +24 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 100 k GT — 329 EUR · 104 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi65 k / 160 Nm | +20 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 82 k GT — 329 EUR · 85 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 3 motory | ||||
| 1.2i75 k / 105 Nm | +9 k+13 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.4i75 k / 114 Nm | +9 k+14 Nm |
GA — 189 EUR · 84 k GA+ — 189 EUR · 84 k |
Vybrat → | |
| 1.2i58 k / 93 Nm | +7 k+11 Nm |
GA — 189 EUR · 65 k GA+ — 189 EUR · 65 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Renault Kangoo I: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +30 knejlepší v této generaci
1.5 dCi 103 k → 133 k. Ostatní motory získají od +7 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +70 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +48 do +70 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 3 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Renault Kangoo I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Renault Kangoo I?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.