Chiptuning Renault Kangoo II (od 2008)
10 motorů · od +10 do +33 k
Renault Kangoo II: 10 motorů — 3 benzínové a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +10 do +33 k, kroutícího momentu až 72 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Renault Kangoo II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 1.5 dCi110 k / 240 Nm | +33 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 138 k GT — 329 EUR · 143 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 110 FAP106 k / 240 Nm | +32 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 133 k GT — 329 EUR · 138 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 105 FAP103 k / 240 Nm | +31 k+72 Nm |
GTL — 219 EUR · 129 k GT — 329 EUR · 134 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 90 FAP90 k / 200 Nm | +27 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 113 k GT — 329 EUR · 117 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 85 eco86 k / 200 Nm | +26 k+60 Nm |
GTL — 219 EUR · 108 k GT — 329 EUR · 112 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 75 FAP75 k / 180 Nm | +22 k+54 Nm |
GTL — 219 EUR · 94 k GT — 329 EUR · 97 k |
Vybrat → | |
| 1.5 dCi 70 eco68 k / 185 Nm | +20 k+48 Nm |
GTL — 219 EUR · 85 k GT — 329 EUR · 88 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 3 motory | ||||
| 1.6i102 k / 145 Nm | +12 k+17 Nm |
GA — 189 EUR · 114 k GA+ — 189 EUR · 114 k |
Vybrat → | |
| 1.6i95 k / 148 Nm | +11 k+18 Nm |
GA — 189 EUR · 106 k GA+ — 189 EUR · 106 k |
Vybrat → | |
| 1.6i84 k / 124 Nm | +10 k+15 Nm |
GA — 189 EUR · 94 k GA+ — 189 EUR · 94 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Renault Kangoo II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +33 knejlepší v této generaci
1.5 dCi 110 k → 143 k. Ostatní motory získají od +10 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +72 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +48 do +72 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 3 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Renault Kangoo II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Renault Kangoo II?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.