Chiptuning Subaru Legacy IV (2003–2009)
12 motorů · od +17 do +29 k
Subaru Legacy IV: 12 motorů — 12 benzínových. Navýšení výkonu činí od +17 do +29 k, kroutícího momentu až 36 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Subaru Legacy IV: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 12 motorů | ||||
| 3.0i245 k / 297 Nm | +29 k+36 Nm |
GA — 199 EUR · 274 k GA+ — 199 EUR · 274 k |
Vybrat → | |
| 2.0i190 k / 196 Nm | +23 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 2.0i180 k / 196 Nm | +22 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 202 k GA+ — 189 EUR · 202 k |
Vybrat → | |
| 2.0T260 k / 325 Nm | +21 k+26 Nm |
GA — 199 EUR · 281 k GA+ — 199 EUR · 281 k |
Vybrat → | |
| 2.5i173 k / 227 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 194 k GA+ — 189 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 2.5i177 k / 299 Nm | +21 k+36 Nm |
GA — 189 EUR · 198 k GA+ — 189 EUR · 198 k |
Vybrat → | |
| 2.0i164 k / 190 Nm | +20 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 184 k GA+ — 189 EUR · 184 k |
Vybrat → | |
| 2.5i165 k / 226 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 185 k GA+ — 189 EUR · 185 k |
Vybrat → | |
| 2.5i167 k / 229 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 k GA+ — 189 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 3.6i256 k / 247 Nm | +20 k+20 Nm |
GA — 199 EUR · 276 k GA+ — 199 EUR · 276 k |
Vybrat → | |
| 2.0i150 k / 196 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 2.0i138 k / 187 Nm | +17 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 155 k GA+ — 189 EUR · 155 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Subaru Legacy IV: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +29 knejlepší v této generaci
3.0i 245 k → 274 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Subaru Legacy IV: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Subaru Legacy IV?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.