Chiptuning Subaru Legacy V (2009–2014)
9 motorů · od +18 do +70 k
Subaru Legacy V: 9 motorů — 8 benzínových a 1 naftový. Navýšení výkonu činí od +18 do +70 k, kroutícího momentu až 106 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Subaru Legacy V: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 1 motor | ||||
| 2.0D150 k / 350 Nm | +18 k+42 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 8 motorů | ||||
| 2.5 GT265 k / 345 Nm | +70 k+106 Nm |
GTL — 249 EUR · 325 k GT — 399 EUR · 335 k |
Vybrat → | |
| 2.0T241 k / 350 Nm | +41 k+60 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 k GT — 399 EUR · 282 k |
Vybrat → | |
| 2.0T300 k / 400 Nm | +24 k+32 Nm |
GA — 219 EUR · 324 k GA+ — 219 EUR · 324 k |
Vybrat → | |
| 2.5T285 k / 350 Nm | +23 k+28 Nm |
GA — 199 EUR · 308 k GA+ — 199 EUR · 308 k |
Vybrat → | |
| 2.5i173 k / 174 Nm | +21 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 194 k GA+ — 189 EUR · 194 k |
Vybrat → | |
| 2.5i167 k / 229 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 k GA+ — 189 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 3.6i256 k / 335 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 276 k GA+ — 199 EUR · 276 k |
Vybrat → | |
| 2.0i150 k / 196 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Subaru Legacy V: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +70 knejlepší v této generaci
2.5 GT 265 k → 335 k. Ostatní motory získají od +18 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +42 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +42 do +42 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Subaru Legacy V: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Subaru Legacy V?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.