Chiptuning Toyota RAV4 III (2006–2013)
10 motorů · od +18 do +50 k
Toyota RAV4 III: 10 motorů — 7 benzínových a 3 naftové. Navýšení výkonu činí od +18 do +50 k, kroutícího momentu až 105 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota RAV4 III: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 3 motory | ||||
| 2.2 D-CAT177 k / 400 Nm | +50 k+105 Nm |
GTL — 249 EUR · 220 k GT — 399 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 2.2 D-4D150 k / 340 Nm | +43 k+93 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 2.2 D-4D136 k / 310 Nm | +40 k+87 Nm |
GTL — 219 EUR · 170 k GT — 329 EUR · 176 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 7 motorů | ||||
| 3.5i269 k / 246 Nm | +22 k+20 Nm |
GA — 199 EUR · 291 k GA+ — 199 EUR · 291 k |
Vybrat → | |
| 2.5i179 k / 233 Nm | +21 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 200 k GA+ — 189 EUR · 200 k |
Vybrat → | |
| 2.4i170 k / 224 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.5i170 k / 172 Nm | +20 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 2.0i158 k / 198 Nm | +19 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 177 k GA+ — 189 EUR · 177 k |
Vybrat → | |
| 2.0i148 k / 198 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 166 k GA+ — 189 EUR · 166 k |
Vybrat → | |
| 2.0i152 k / 194 Nm | +18 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 170 k GA+ — 189 EUR · 170 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Toyota RAV4 III: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +50 knejlepší v této generaci
2.2 D-CAT 177 k → 227 k. Ostatní motory získají od +18 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +105 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +87 do +105 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 7 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Co říkají o GAN majitelé vozů Toyota RAV4
Rozdíl jsem pocítil pár dní po instalaci. Instalace je velmi snadná a jednoduchá. Produkt je dobře vyrobený a malý. Funkce aplikace se mi líbí. S tuningovým čipem GAN Ga+ jsem spokojený. Tenhle produkt bych doporučil komukoli. GAN tuning je skutečná věc, na rozdíl od těch mizerných, co se prodávají na eBayi.
Chiptuning Toyota RAV4 III: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Toyota RAV4 III?
Pro přeplňované motory je určen GAN GT nebo GAN GTL, pro atmosférické GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.