Toyota
Tuningové moduly GAN · až o 30 % více výkonu

Chiptuning Toyota RAV4 IV (2013–2019)

8 motorů · od +17 do +43 k

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota RAV4 IV
  • až o 30 %více výkonu s GAN GT
  • až 15 %úspora paliva
  • až 2 rokyzáruka na motor
  • 50 dnína otestování
Ve zkratce

Toyota RAV4 IV: 8 motorů — 6 benzínových a 2 naftové. Navýšení výkonu činí od +17 do +43 k, kroutícího momentu až 93 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.

8
motorů
6 benzín · 2 diesel
+43k
nejlepší v této generaci: 2.2 D-4D 150 → 193 k
rozpětí navýšení +17…+43 k
+93Nm
max. navýšení kroutícího momentu
2.2 D-4D, GT
2
turbomotory
6 atmosférických — GA / GA+
Navýšení výkonu

Všechny motory Toyota RAV4 IV: přesné navýšení

Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.

MotorPůvodní → s GANNavýšeníTuningové moduly a ceny
Diesel · 2 motory
2.2 D-4D150 k / 340 Nm
150 k193 k / 433 Nm
+43 k+93 Nm
GTL — 249 EUR · 187 k
GT — 399 EUR · 193 k
Vybrat →
2.0 D-4D124 k / 310 Nm
124 k161 k / 395 Nm
+37 k+85 Nm
GTL — 219 EUR · 155 k
GT — 329 EUR · 161 k
Vybrat →
Benzín · 6 motorů
2.5h197 k / 206 Nm
197 k221 k / 231 Nm
+24 k+25 Nm
GA — 189 EUR · 221 k
GA+ — 189 EUR · 221 k
Vybrat →
2.5i177 k / 233 Nm
177 k198 k / 261 Nm
+21 k+28 Nm
GA — 189 EUR · 198 k
GA+ — 189 EUR · 198 k
Vybrat →
2.5i179 k / 233 Nm
179 k200 k / 261 Nm
+21 k+28 Nm
GA — 189 EUR · 200 k
GA+ — 189 EUR · 200 k
Vybrat →
2.0i146 k / 187 Nm
146 k164 k / 209 Nm
+18 k+22 Nm
GA — 189 EUR · 164 k
GA+ — 189 EUR · 164 k
Vybrat →
2.0i151 k / 195 Nm
151 k169 k / 218 Nm
+18 k+23 Nm
GA — 189 EUR · 169 k
GA+ — 189 EUR · 169 k
Vybrat →
2.0i145 k / 187 Nm
145 k162 k / 209 Nm
+17 k+22 Nm
GA — 189 EUR · 162 k
GA+ — 189 EUR · 162 k
Vybrat →
původní výkonnavýšení s GAN

Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.

Nevíte jistě, jaký motor máte?

Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.

Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:

2.5i 177 / 179 k2.0i 145 / 146 / 151 k
Tuningový modul GAN pro vůz Toyota RAV4 IV

Chiptuning Toyota RAV4 IV: co se změní

Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.

  • Bluetoothovládání režimů přes smartphone
  • 18 mapjemné doladění pro váš motor
Powerbox GAN GT
  • 15 minutpřipojení k továrním konektorům
  • IP67ochrana před vodou a prachem
  • +43 knejlepší v této generaci

    2.2 D-4D 150 k → 193 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.

  • +93 Nmu dieselů

    Diesely získají hlavně kroutící moment: od +85 do +93 Nm.

  • až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů

    U 6 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.

  • 50 dnína otestování

    Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).

Ceny pro vůz Toyota RAV4 IV
GAN GT od 329 EUR GAN GTL od 219 EUR GAN GA / GA+ od 189 EUR
Najděte svůj motor v tabulce
O generaci

Toyota RAV4 IV: čím je tato generace výjimečná

Chiptuning Toyota RAV4 4: facelift 2016 změnil dieselové motory

U modelu RAV4 4 (XA40) vám rok výroby napoví, jaký máte motor. To je důležité pro tuning RAV4 s powerboxem, tedy tuningovým modulem, protože dieselové motory se změnily s faceliftem v lednu 2016. Před ním šlo o motory 2.0 D-4D se 124 k a 2.2 D-4D se 150 k, prodávané od dubna 2013.

Po něm Toyota montovala motor 2.0 D-4D se 143 k od BMW a poprvé přidala verzi 2.5 Hybrid. Modul upravuje pouze signály snímačů spalovacího motoru. Oba motory 2.0 jsou nesouvisející motory, nikoli jedna rodina.

Tuning Toyota RAV4 u raných dieselů: co přidá modul GAN GT

Při chip tuningu s modulem GAN GT stoupne u motoru 2.0 D-4D výkon ze 124 na 161 k a kroutící moment z 310 na 395 Nm. U motoru 2.2 D-4D stoupne výkon ze 150 na 193 k a kroutící moment ze 340 na 433 Nm. To je o 37 k a o 43 k více; modul GAN GT nabízí až o 30 % více výkonu.

Motor 2.0 D-4D se 143 k se v katalogu RAV4 4 neuvádí samostatně: stejný motor najdete jako 2.0 D-4D u Toyoty Avensis 3. U benzínového motoru 2.0 Valvematic stoupne s modulem GAN GA+ výkon ze 151 na 169 k a kroutící moment z 195 na 218 Nm; modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu.

Co říkají majitelé

Co říkají o GAN majitelé vozů Toyota RAV4

★★★★★

Rozdíl jsem pocítil pár dní po instalaci. Instalace je velmi snadná a jednoduchá. Produkt je dobře vyrobený a malý. Funkce aplikace se mi líbí. S tuningovým čipem GAN Ga+ jsem spokojený. Tenhle produkt bych doporučil komukoli. GAN tuning je skutečná věc, na rozdíl od těch mizerných, co se prodávají na eBayi.

2021 Toyota Rav4
Dino Wilmot New York · z hodnocení našich zákazníků
Otázky

Chiptuning Toyota RAV4 IV: otázky

Který diesel je ve vašem RAV4 4: 2.0 D-4D 124, nebo 2.0 D-4D 143?

RAV4 2.0 D-4D vyrobený od dubna 2013 do ledna 2016 má vlastní motor Toyoty se 124 k, kód 1AD-FTV; souběžně se prodával motor 2.2 D-4D se 150 k. Od února 2016 je motor 2.0 D-4D motorem BMW se 143 k, kód 2WW.

RAV4 2.2 D-4D 150 a 2.2 D-CAT 150: je to stejný modul?

Obě verze jsou v katalogu uvedeny společně jako 2.2 D-4D. Motor 2.2 D-CAT je verze se šestistupňovou automatickou převodovkou, motor 2.2 D-4D verze s manuální; oba mají výkon 150 k a kroutící moment 340 Nm.

RAV4 Hybrid 197 k: je to kombinovaný výkon?

Ano, 197 k je kombinovaný výkon; benzínový motor 2.5 má výkon 155 k a kroutící moment 210 Nm. Na této stránce najdete verzi 2.5 Hybrid pod označením 2.5h, se 197 k.

Je tuningový modul totéž co Stage 1?

Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.

2letá záruka na motor
vztahuje se na motor, nejen na modul
50 dní na otestování
žádný rozdíl? Vrátíme peníze (kromě nákladů na dopravu)
Ovládání přes aplikaci
SPORT / ECO / STOCK
Sejmete za několik minut
tovární software řídící jednotky beze změny, bez elektronických a mechanických stop
Chcete pokračovat?

Vyberte motor pro svůj vůz Toyota RAV4 IV

Vyberte motor a zjistěte navýšení výkonu
Kontaktujte nás přes WhatsApp