Chiptuning BMW 3 Series E46 (2000–2006)
19 motorů · od +13 do +52 k
BMW 3 Series E46: 19 motorů — 12 benzínových a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +13 do +52 k, kroutícího momentu až 107 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory BMW 3 Series E46: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 330d184 k / 390 Nm | +52 k+103 Nm |
GTL — 249 EUR · 228 k GT — 399 EUR · 236 k |
Vybrat → | |
| 320d150 k / 330 Nm | +43 k+91 Nm |
GTL — 249 EUR · 187 k GT — 399 EUR · 193 k |
Vybrat → | |
| 320d129 k / 280 Nm | +38 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 161 k GT — 329 EUR · 167 k |
Vybrat → | |
| 318d116 k / 280 Nm | +35 k+81 Nm |
GTL — 219 EUR · 146 k GT — 329 EUR · 151 k |
Vybrat → | |
| 320d163 k / 330 Nm | +34 k+69 Nm |
GTL — 249 EUR · 192 k GT — 399 EUR · 197 k |
Vybrat → | |
| 330d204 k / 410 Nm | +31 k+107 Nm |
GTL — 249 EUR · 230 k GT — 399 EUR · 235 k |
Vybrat → | |
| 320d136 k / 280 Nm | +16 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 152 k GA+ — 189 EUR · 152 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 12 motorů | ||||
| 328i233 k / 271 Nm | +28 k+33 Nm |
GA — 199 EUR · 261 k GA+ — 199 EUR · 261 k |
Vybrat → | |
| 330i231 k / 300 Nm | +28 k+36 Nm |
GA — 199 EUR · 259 k GA+ — 199 EUR · 259 k |
Vybrat → | |
| 325i192 k / 245 Nm | +23 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 215 k GA+ — 189 EUR · 215 k |
Vybrat → | |
| 328i193 k / 280 Nm | +23 k+34 Nm |
GA — 189 EUR · 216 k GA+ — 189 EUR · 216 k |
Vybrat → | |
| 320i170 k / 210 Nm | +20 k+25 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 323i170 k / 245 Nm | +20 k+29 Nm |
GA — 189 EUR · 190 k GA+ — 189 EUR · 190 k |
Vybrat → | |
| 318 Ci150 k / 200 Nm | +18 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 320i150 k / 190 Nm | +18 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| 318i143 k / 200 Nm | +17 k+24 Nm |
GA — 189 EUR · 160 k GA+ — 189 EUR · 160 k |
Vybrat → | |
| 316i115 k / 175 Nm | +14 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 129 k GA+ — 189 EUR · 129 k |
Vybrat → | |
| 318i118 k / 180 Nm | +14 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 132 k GA+ — 189 EUR · 132 k |
Vybrat → | |
| 316i105 k / 165 Nm | +13 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 118 k GA+ — 189 EUR · 118 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning BMW 3 Series E46: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +52 knejlepší v této generaci
330d 184 k → 236 k. Ostatní motory získají od +13 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +107 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +34 do +107 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 12 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
BMW 3 Series E46: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning BMW E46: co jezdí v německých registrech
Tuning BMW E46 znamená na této stránce zvýšení výkonu motoru powerboxem, tedy tuningovým modulem, nikoli karosářské doplňky ani designové díly. K 1. lednu 2025 bylo v německém registru vozidel evidováno více než sto tisíc vozů E46. Největší skupiny tvořily model 316ti Compact se 116 k, kabriolet 320Ci se 170 k a sedan 320i se 170 k.
Následují model 318i se 118 k a model 330Ci s 231 k. Všechny tyto skupiny mají atmosférické benzínové motory a pro takové motory se používá tuningový modul GAN GA+.
Diesely E46 a kódy karoserií
U modelu 320d vzrostl v září 2001 výkon ze 136 na 150 k s motorem common rail M47TÜ. Model 330d dosáhl v březnu 2003 s motorem M57TÜ výkonu 204 k. Sedan se vyráběl od dubna 1998 do února 2005 a Touring od října 1999 do června 2005. Kupé se vyrábělo do června 2006, kabriolet do února 2007 a Compact od června 2001 do prosince 2004. Kódy karoserií se zapisují E46/4 pro sedan, E46/3 pro Touring a E46/2 pro kupé.
Co říkají o GAN majitelé vozů BMW 3 Series
Velmi rychlé doručení, vynikající zákaznický servis, hladké a rychlé vyřízení. Modul funguje bezvadně a díky výbornému návodu je snadno pochopitelný. Instalace byla velmi rychlá a snadná. Nárůst výkonu byl okamžitě znatelný. Od GAN si kdykoli rád objednám znovu. Velmi, velmi dobrý obchod — vše proběhlo perfektně…
Chiptuning BMW 3 Series E46: otázky
Jak poznám, zda má moje BMW E46 320d 136 k, nebo 150 k, a co přidá chiptuning s modulem GAN GT?
Vůz se 136 k má starší motor M47 a vůz se 150 k má od září 2001 motor M47TÜ s common rail. U motoru se 150 k stoupne s modulem GAN GT výkon ze 150 na 193 k a kroutící moment z 330 na 421 Nm. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Vířivé klapky sání u E46 a automat 330d: co je důležité před tuningem?
U dieselů M47TÜ a M57 se mohou uvolnit montážní šrouby vířivých klapek sání a klapka může spadnout do válce. Obvyklým řešením je klapky zaslepit nebo vyjmout. Model 330d se 204 k a kroutícím momentem 410 Nm má automatickou převodovku dimenzovanou na 390 Nm, takže jeho kroutící moment je softwarově omezen na 390 Nm. Modul neupravuje software převodovky. Limit 390 Nm proto zůstává zachován.
Co dokáže chiptuning E46 u modelu 320i nebo 318i?
Modely 320i a 318i jsou atmosférické, proto používají modul GAN GA+, který nabízí až o 12 % více výkonu. U motoru se 170 k, například u modelu 320i, je to nejvýše přibližně 20 k.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.