Chiptuning Honda Accord VII (2002–2007)
6 motorů · od +19 do +41 k
Honda Accord VII: 6 motorů — 5 benzínových a 1 naftový. Navýšení výkonu činí od +19 do +41 k, kroutícího momentu až 93 Nm. GAN GTL od 219 EUR, GAN GT od 329 EUR. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Honda Accord VII: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 1 motor | ||||
| 2.2 i-CTDi140 k / 340 Nm | +41 k+93 Nm |
GTL — 219 EUR · 175 k GT — 329 EUR · 181 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 5 motorů | ||||
| 3.0i240 k / 287 Nm | +29 k+34 Nm |
GA — 199 EUR · 269 k GA+ — 199 EUR · 269 k |
Vybrat → | |
| 2.0i220 k / 206 Nm | +26 k+25 Nm |
GA — 199 EUR · 246 k GA+ — 199 EUR · 246 k |
Vybrat → | |
| 2.4i190 k / 220 Nm | +23 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 213 k GA+ — 189 EUR · 213 k |
Vybrat → | |
| 2.0i155 k / 190 Nm | +19 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 174 k GA+ — 189 EUR · 174 k |
Vybrat → | |
| 2.4i160 k / 218 Nm | +19 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 179 k GA+ — 189 EUR · 179 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Honda Accord VII: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +41 knejlepší v této generaci
2.2 i-CTDi 140 k → 181 k. Ostatní motory získají od +19 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +93 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +93 do +93 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 5 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Honda Accord VII: čím je tato generace výjimečná
Chiptuning Honda Accord 7: nejslabší motor získá nejvíc
Který Accord 7 získá s powerboxem, tedy tuningovým modulem, víc: diesel, nebo benzín? Tuning Hondy Accord 7 vychází lépe u dieselu, i když má z trojice motorů nejnižší udávaný výkon. V letech 2002 až 2008 se Accord 7 vyráběl jako sedan CL7, CL9 a CN1 a kombi CM a CN Tourer; motory byly 2.0 i-VTEC se 155 k, 2.4 i-VTEC se 190 k a dieselový 2.2 i-CTDi se 140 k.
Diesel byl prvním dieselem Hondy vlastní konstrukce a pouze evropským motorem. Měl pětistupňovou manuální převodovku do roku 2006 a po faceliftu téhož roku šestistupňovou. Kombi Tourer následovalo na jaře 2003 se stejnými motory.
Co získá který motor Accordu 7
S modulem GAN GT získá motor 2.2 i-CTDi 41 k a 93 Nm. Motor 2.0 i-VTEC získá 19 k a 23 Nm, motor 2.4 i-VTEC získá 23 k a 26 Nm, oba s modulem GAN GA+. Diesel tedy přidá víc než dvojnásobek toho, co benzínový motor 2.0 i-VTEC, i když startuje z nižší hodnoty.
Chiptuning Honda Accord VII: otázky
Kolik výkonu navíc přinese tuning Accordu 2.2 i-CTDi?
V sériovém stavu má diesel 140 k a 340 Nm, s modulem GAN GT dosáhne výkonu 181 k a kroutícího momentu 433 Nm. Stejné hodnoty platí pro pětistupňovou i šestistupňovou převodovku a modul neupravuje software převodovky. Jedná se o deklarované hodnoty navýšení pro tento typ motoru, nikoli o měření vašeho vozu na válcové zkušebně.
Co přidá powerbox u Accordu 7 s motory 2.0 a 2.4 i-VTEC?
Oba jsou atmosférické motory a pracují s modulem GAN GA+. Modul GAN GA+ nabízí až o 12 % více výkonu a oba přírůstky v katalogu se tomuto limitu blíží.
Liší se tuning Hondy Accord Tourer?
Ne, kombi má stejné motory jako sedan, takže platí stejné hodnoty.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.