Chiptuning Land Rover Range Rover Sport I (2005–2013)
12 motorů · od +24 do +94 k
Land Rover Range Rover Sport I: 12 motorů — 5 benzínových a 7 naftových. Navýšení výkonu činí od +24 do +94 k, kroutícího momentu až 140 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 199 EUR.
Všechny motory Land Rover Range Rover Sport I: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 7 motorů | ||||
| 3.6 TDV8 (sensor1)272 k / 640 Nm | +71 k+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 k GT — 399 EUR · 343 k |
Vybrat → | |
| 3.6 TDV8 (sensor2)272 k / 640 Nm | +71 k+140 Nm |
GTL — 249 EUR · 332 k GT — 399 EUR · 343 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6249 k / 600 Nm | +67 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6245 k / 600 Nm | +66 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 301 k GT — 399 EUR · 311 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6211 k / 600 Nm | +59 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 k GT — 399 EUR · 270 k |
Vybrat → | |
| 3.0 SDV6256 k / 600 Nm | +44 k+102 Nm |
GTL — 249 EUR · 292 k GT — 399 EUR · 300 k |
Vybrat → | |
| 2.7 TDV6190 k / 440 Nm | +40 k+92 Nm |
GTL — 249 EUR · 224 k GT — 399 EUR · 230 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 5 motorů | ||||
| SVR 5.0 V8550 k / 680 Nm | +94 k+116 Nm |
GTL — 379 EUR · 627 k GT — 519 EUR · 644 k |
Vybrat → | |
| 5.0 Kompressor510 k / 625 Nm | +87 k+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 581 k GT — 519 EUR · 597 k |
Vybrat → | |
| 4.2T SC 2005-09390 k / 550 Nm | +31 k+44 Nm |
GA — 219 EUR · 421 k GA+ — 219 EUR · 421 k |
Vybrat → | |
| 5.0i375 k / 510 Nm | +30 k+41 Nm |
GA — 219 EUR · 405 k GA+ — 219 EUR · 405 k |
Vybrat → | |
| 4.4i299 k / 425 Nm | +24 k+34 Nm |
GA — 199 EUR · 323 k GA+ — 199 EUR · 323 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport I: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +94 knejlepší v této generaci
SVR 5.0 V8 550 k → 644 k. Ostatní motory získají od +24 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +140 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +92 do +140 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 2 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport I: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Land Rover Range Rover Sport I?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.