Chiptuning Land Rover Range Rover Sport (II) 2013->
2013 → · 12 motorů · od +41 do +89 k
Land Rover Range Rover Sport II: 12 motorů — 6 benzínových a 6 naftových. Navýšení výkonu činí od +41 do +89 k, kroutícího momentu až +134 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR.
Všechny motory Land Rover Range Rover Sport II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 6 motorů | ||||
| 3.0 SDV6292 k / 600 Nm | +74 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 355 k GT — 399 EUR · 366 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6258 k / 600 Nm | +68 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 316 k GT — 399 EUR · 326 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6249 k / 600 Nm | +67 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 306 k GT — 399 EUR · 316 k |
Vybrat → | |
| 3.0 TDV6211 k / 600 Nm | +59 k+134 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 k GT — 399 EUR · 270 k |
Vybrat → | |
| 4.4 SDV8340 k / 700 Nm | +58 k+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 388 k GT — 459 EUR · 398 k |
Vybrat → | |
| 3.0 SDV6306 k / 700 Nm | +52 k+119 Nm |
GTL — 279 EUR · 349 k GT — 459 EUR · 358 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 6 motorů | ||||
| 5.0 Si8525 k / 625 Nm | +89 k+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 599 k GT — 519 EUR · 614 k |
Vybrat → | |
| 5.0 Kompressor510 k / 625 Nm | +87 k+106 Nm |
GTL — 379 EUR · 581 k GT — 519 EUR · 597 k |
Vybrat → | |
| 5.0 SVR575 k / 700 Nm | +78 k+100 Nm |
GTL — 379 EUR · 641 k GT — 519 EUR · 653 k |
Vybrat → | |
| 3.0T SC380 k / 450 Nm | +76 k+90 Nm |
GTL — 279 EUR · 445 k GT — 459 EUR · 456 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Kompressor340 k / 450 Nm | +69 k+88 Nm |
GTL — 279 EUR · 399 k GT — 459 EUR · 409 k |
Vybrat → | |
| 2.0T241 k / 340 Nm | +41 k+58 Nm |
GTL — 249 EUR · 275 k GT — 399 EUR · 282 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v technickém průkazu a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +89 knejlepší v této generaci
5.0 Si8 525 k → 614 k. Ostatní motory získají od +41 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +134 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +119 do +134 Nm.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Land Rover Range Rover Sport II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro Land Rover Range Rover Sport II?
Všechny motory této generace jsou přeplňované, proto potřebujete GAN GT nebo GAN GTL. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických i mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.