Chiptuning Porsche Cayenne II (2010–2018)
21 motorů · od +24 do +102 k
Porsche Cayenne II: 21 motorů — 12 benzínových a 8 naftových a 1 hybridní. Navýšení výkonu činí od +24 do +102 k, kroutícího momentu až 164 Nm. GAN GTL od 249 EUR, GAN GT od 399 EUR. GAN GA+ od 199 EUR.
Všechny motory Porsche Cayenne II: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul. Naftové a benzínové motory jsou uvedeny zvlášť.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Diesel · 8 motorů | ||||
| 3.0 Diesel250 k / 550 Nm | +67 k+128 Nm |
GTL — 249 EUR · 307 k GT — 399 EUR · 317 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Diesel211 k / 550 Nm | +59 k+128 Nm |
GTL — 249 EUR · 261 k GT — 399 EUR · 270 k |
Vybrat → | |
| 4.2 S Diesel382 k / 850 Nm | +58 k+164 Nm |
GTL — 279 EUR · 431 k GT — 459 EUR · 440 k |
Vybrat → | |
| 4.2 S Diesel385 k / 850 Nm | +58 k+164 Nm |
GTL — 279 EUR · 434 k GT — 459 EUR · 443 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Diesel245 k / 550 Nm | +49 k+128 Nm |
GTL — 249 EUR · 287 k GT — 399 EUR · 294 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Diesel243 k / 550 Nm | +41 k+94 Nm |
GTL — 249 EUR · 277 k GT — 399 EUR · 284 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Diesel239 k / 550 Nm | +37 k+100 Nm |
GTL — 249 EUR · 270 k GT — 399 EUR · 276 k |
Vybrat → | |
| 3.0 Diesel262 k / 580 Nm | +31 k+131 Nm |
GTL — 249 EUR · 288 k GT — 399 EUR · 293 k |
Vybrat → | |
| Benzín · 12 motorů | ||||
| 4.8 Turbo S570 k / 800 Nm | +102 k+155 Nm |
GTL — 379 EUR · 657 k GT — 519 EUR · 672 k |
Vybrat → | |
| 4.8 Turbo S551 k / 750 Nm | +99 k+145 Nm |
GTL — 379 EUR · 635 k GT — 519 EUR · 650 k |
Vybrat → | |
| 4.8 Turbo540 k / 700 Nm | +97 k+136 Nm |
GTL — 379 EUR · 622 k GT — 519 EUR · 637 k |
Vybrat → | |
| 4.8 Turbo519 k / 750 Nm | +95 k+145 Nm |
GTL — 379 EUR · 600 k GT — 519 EUR · 614 k |
Vybrat → | |
| 4.8 Turbo (map_sensor)500 k / 700 Nm | +92 k+136 Nm |
GTL — 379 EUR · 578 k GT — 519 EUR · 592 k |
Vybrat → | |
| 3.6 GTS440 k / 600 Nm | +75 k+102 Nm |
GTL — 349 EUR · 502 k GT — 519 EUR · 515 k |
Vybrat → | |
| 3.0 T333 k / 440 Nm | +69 k+86 Nm |
GTL — 279 EUR · 392 k GT — 459 EUR · 402 k |
Vybrat → | |
| 4.8 Turbo (no_map_sensor)500 k / 700 Nm | +40 k+56 Nm |
GA — 219 EUR · 540 k GA+ — 219 EUR · 540 k |
Vybrat → | |
| GTS 4.8i420 k / 515 Nm | +34 k+41 Nm |
GA — 219 EUR · 454 k GA+ — 219 EUR · 454 k |
Vybrat → | |
| S 4.8i400 k / 500 Nm | +32 k+40 Nm |
GA — 219 EUR · 432 k GA+ — 219 EUR · 432 k |
Vybrat → | |
| 3.6i296 k / 400 Nm | +24 k+32 Nm |
GA — 199 EUR · 320 k GA+ — 199 EUR · 320 k |
Vybrat → | |
| 3.6i300 k / 400 Nm | +24 k+32 Nm |
GA — 219 EUR · 324 k GA+ — 219 EUR · 324 k |
Vybrat → | |
| Hybrid · 1 motor | ||||
| 3.0T S Hybrid379 k / 580 Nm | +64 k+99 Nm |
GTL — 279 EUR · 432 k GT — 459 EUR · 443 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Porsche Cayenne II: co se změní
Tuningový modul se zapojuje mezi senzory a řídící jednotku motoru (ECU) a upravuje jejich signály. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +102 knejlepší v této generaci
4.8 Turbo S 570 k → 672 k. Ostatní motory získají od +24 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- +164 Nmu dieselů
Diesely získají hlavně kroutící moment: od +94 do +164 Nm.
- až o 12 %s GAN GA+ u atmosférických motorů
U 4 atmosférických motorů: tuningové moduly GAN GA / GAN GA+; hodnotu pro každý motor najdete v tabulce.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Porsche Cayenne II: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Porsche Cayenne II?
Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.