Chiptuning Toyota Camry IX (od 2017)
11 motorů · od +18 do +30 k
Toyota Camry IX: 11 motorů — 10 benzínových a 1 hybridní. Navýšení výkonu činí od +18 do +30 k, kroutícího momentu až 43 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota Camry IX: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 10 motorů | ||||
| 3.5i249 k / 356 Nm | +30 k+43 Nm |
GA — 199 EUR · 279 k GA+ — 199 EUR · 279 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CVT218 k / 221 Nm | +26 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 244 k GA+ — 199 EUR · 244 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CVT208 k / 222 Nm | +25 k+27 Nm |
GA — 199 EUR · 233 k GA+ — 199 EUR · 233 k |
Vybrat → | |
| 2.5i206 k / 252 Nm | +25 k+30 Nm |
GA — 199 EUR · 231 k GA+ — 199 EUR · 231 k |
Vybrat → | |
| 2.5i200 k / 243 Nm | +24 k+29 Nm |
GA — 199 EUR · 224 k GA+ — 199 EUR · 224 k |
Vybrat → | |
| 2.5i203 k / 250 Nm | +24 k+30 Nm |
GA — 199 EUR · 227 k GA+ — 199 EUR · 227 k |
Vybrat → | |
| 3.5i301 k / 362 Nm | +24 k+29 Nm |
GA — 219 EUR · 325 k GA+ — 219 EUR · 325 k |
Vybrat → | |
| 2.5i181 k / 231 Nm | +22 k+28 Nm |
GA — 189 EUR · 203 k GA+ — 189 EUR · 203 k |
Vybrat → | |
| 2.5 CVT178 k / 221 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 k GA+ — 189 EUR · 199 k |
Vybrat → | |
| 2.0i150 k / 192 Nm | +18 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 168 k GA+ — 189 EUR · 168 k |
Vybrat → | |
| Hybrid · 1 motor | ||||
| hybrid 2.5 Ascent178 k / 221 Nm | +21 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 199 k GA+ — 189 EUR · 199 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Toyota Camry IX: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +30 knejlepší v této generaci
3.5i 249 k → 279 k. Ostatní motory získají od +18 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Toyota Camry IX: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Toyota Camry IX?
Všechny motory této generace jsou atmosférické, proto potřebujete GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.