Chiptuning Toyota Camry VII (2006–2011)
11 motorů · od +17 do +25 k
Toyota Camry VII: 11 motorů — 11 benzínových. Navýšení výkonu činí od +17 do +25 k, kroutícího momentu až 36 Nm. GAN GA+ od 189 EUR.
Všechny motory Toyota Camry VII: přesné navýšení
Původní výkon, výkon s GAN, navýšení a cena pro každý modul.
| Motor | Původní → s GAN | Navýšení | Tuningové moduly a ceny | |
|---|---|---|---|---|
| Benzín · 11 motorů | ||||
| 3.3i210 k / 298 Nm | +25 k+36 Nm |
GA — 199 EUR · 235 k GA+ — 199 EUR · 235 k |
Vybrat → | |
| 3.5i275 k / 346 Nm | +22 k+28 Nm |
GA — 199 EUR · 297 k GA+ — 199 EUR · 297 k |
Vybrat → | |
| 3.5i277 k / 346 Nm | +22 k+28 Nm |
GA — 199 EUR · 299 k GA+ — 199 EUR · 299 k |
Vybrat → | |
| 2.5i179 k / 171 Nm | +21 k+21 Nm |
GA — 189 EUR · 200 k GA+ — 189 EUR · 200 k |
Vybrat → | |
| 3.5i268 k / 248 Nm | +21 k+20 Nm |
GA — 199 EUR · 289 k GA+ — 199 EUR · 289 k |
Vybrat → | |
| 2.4i167 k / 224 Nm | +20 k+27 Nm |
GA — 189 EUR · 187 k GA+ — 189 EUR · 187 k |
Vybrat → | |
| 2.5i169 k / 167 Nm | +20 k+20 Nm |
GA — 189 EUR · 189 k GA+ — 189 EUR · 189 k |
Vybrat → | |
| 2.4i155 k / 214 Nm | +19 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 174 k GA+ — 189 EUR · 174 k |
Vybrat → | |
| 2.4i158 k / 218 Nm | +19 k+26 Nm |
GA — 189 EUR · 177 k GA+ — 189 EUR · 177 k |
Vybrat → | |
| 2.4h147 k / 187 Nm | +18 k+22 Nm |
GA — 189 EUR · 165 k GA+ — 189 EUR · 165 k |
Vybrat → | |
| 2.0i145 k / 190 Nm | +17 k+23 Nm |
GA — 189 EUR · 162 k GA+ — 189 EUR · 162 k |
Vybrat → | |
Každý motor má svůj tuningový modul: GAN GT / GTL nebo GAN GA / GA+. Ceny platí za tuningový modul a zahrnují aktuální slevu.
Nevíte jistě, jaký motor máte?
Samotné označení motoru nestačí: v této generaci se stejné označení vyrábělo v různých výkonových verzích, každá s vlastní kalibrací. Zkontrolujte výkon v osvědčení o registraci vozidla a najděte odpovídající řádek.
Stejné označení, různé tovární výkony v této generaci:
Chiptuning Toyota Camry VII: co se změní
Více výkonu a kroutícího momentu bez přeprogramování řídící jednotky a bez výměny dílů. Tuningový modul pouze upravuje signály senzorů motoru. Tovární záruka na vůz zůstává zachována: software řídící jednotky se nikdy nemění a modul můžete kdykoli odpojit.
- Bluetoothovládání režimů přes smartphone
- 18 mapjemné doladění pro váš motor

- 15 minutpřipojení k továrním konektorům
- IP67ochrana před vodou a prachem
- +25 knejlepší v této generaci
3.3i 210 k → 235 k. Ostatní motory získají od +17 k; hodnoty pro každý z nich najdete v tabulce.
- až o 30 %více výkonu
GAN GT: až o 30 %, GAN GTL: až o 25 %, GAN GA+: až o 12 %.
- GAN APPovládání výkonu přes smartphone
Režimy SPORT, DYNAMIC, ECO a STOCK v aplikaci GAN.
- 50 dnína otestování
Navýšení výkonu, nebo vrácení peněz (kromě nákladů na dopravu).
Chiptuning Toyota Camry VII: otázky
Jaký tuningový modul potřebuji pro vůz Toyota Camry VII?
Všechny motory této generace jsou atmosférické, proto potřebujete GAN GA nebo GAN GA+. Najděte svůj motor v tabulce výše: v každém řádku je uveden modul a cena.
Je tuningový modul totéž co Stage 1?
Ne tak docela. Stage 1 obvykle znamená přeprogramování řídící jednotky bez výměny dílů. Tuningový modul také funguje bez výměny dílů, ale software řídící jednotky nemění: koriguje signály senzorů, sejmete ho za několik minut bez elektronických a mechanických stop a tlačítko OFF v aplikaci obnoví tovární nastavení.